reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

Dobry :)

Zdrówka dla chorowitych [emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️[emoji173]️

Aisha no jako tako po pierwszym tygodniu ..., tęskno za małym :(
Tatuś sobie w miare radzis ..., ale chałupy nie ogarnia przy tym :( nerwa mam na to ....

Kubus był szczepiony 9.6 i dobrze to zniósł ...

Olucha dzieciaki dobrze :)
Wczoraj bylam na wywiadówce w przedszkolu [emoji23][emoji23][emoji23]
Mało czasu mam tylko :(

Bede wymieniać okna dachowe i remont łazienki w następnym miesiacu .... Ahhh katastrofa [emoji15][emoji33]

Co z tym wątkiem zamknietym ??? :)

Lucalew jak sie czujesz ? Kiedy nastepna wizyta ?

Miłego dnia :)
 
reklama
Aisha, on nie tyle jest na piersi zeby ciagle jesc,ten etap juz skonczony, ale zeby troche possac albo pobyc na rekach / spac na rekach, bez tego wytrzyma w bujaczku albo wozku 20 min czuwajac I ogladajac zabawki. Teraz I tak je rzadziej ale moja piers to ogolnie uspokajacz wszelkich emocji.
Jak go odlozeniu do lozka spiacego to sie budzi niezadowolony,a na rekach albo w chuscie spi. W ogole tylko w chuscie da sie z nim gdzies wyjsc a wozek jest emblem w domu :-)

Lucalew, film obejrzalam I jak juz pisalam, owijanie pomoglo na pare sekund,potem wszystkie kolejne etapy byly niewystarczajace a ten ostatni, ssaniem,nie wychodzi w gre bo Kevin smoczkiem pluje,poza tym ten gosc na filmie mowil zeby dzieciom kp nie dawac smoczkow za szybko. No wiec jak ma wygladac ten piaty etap, przystawienie do piersi? Wtedy nie da sie kolysac I trzeba zmienic pozycje dziecka, no I do wozka nie wloze, niestety nie dziala:-(

Ale ten dzienno-wieczorny placz chyba w miare opanowalismy,kolek nie ma wcale,nawet w weekend zjadlam curry z jagnieciny,moje ulubione,maz zrobil, a wczoraj zupe z soczewicy na kolacje I maly nawet baczkow nie puszczal, do teraz jest spokoj. Niedlugo sprobujemy orzechy, awokado, inne owoce, inne warzywa no I na koncu nabial. Po tym curry I soczewicy tylko kupki zielonawe byly, a nie zolciutkie jak trzymam diete ostro, wiec jakas reakcja byla.

Chyba ze sprobujemy malego ubrac lzej I ciasno owinac, bez szumu I ssania,I wsadzic do wozka,moze przedluzy jego czuwanie I pomoze usnac beze mnie,..to Ci sie udalo Aisha?
 
Lucalew a jak tam urzadzanie mieszkanka?

Karina, rozumiem cie,moj maz tez sie stara ale domu nie ogarnie jak trzeba...awantura konczy sie tym ze 'ja nie doceniam tego co on robi dla mnie'.a jak idzie diets w pracy?

Olucha, madalena, rurka, jak tam wasze szkraby?
 
Karina oj wspolczuje tej rozłąki z dziećmi, moge sobie tylko wyobrazic :-(
Zycze szybkiego, sprawnego remontu :-)
Ja czuje sie w miare ok, dziekujeeee :-* Jak nie ma skwaru to juz w ogole jest ok. Staram sie nie wychodzic w ciagu dnia jak juz to wieczorem wychodzimy jak M wraca z pracy to chodzimy na zakupy tzn ja tylko pokazuje palcem heheh ewentualnie papier toaletowy nosze :-) Jutro mam kolejna wizyte najpierw usg echo serca a potem tego samego dnia wizyta u ginki i jeszcze wieczorem wizyta u diabetologa takze poprosze o kciuki.

Agnella to Kevinek taki przytulasek jest. Dobrze ze chociaz w chuscie jest dobrze. Ja tez mysle nad kupnem chusty bo nie wiem jaki bedzie wlasnie Michas.
Jesli chodzi o mieszkanie to narazie przestój bo brak kasy. Niby nic tu 60 pln tam 50 pln tam 200 pln ale wole nie ryzykowac ze zabraknie kasy na chleb zanim nie dostane chorobowego takze narazie do kiedy nie dostane chorobowego albo M to nie kupujemy żadnych materialow tzn farb czy tapety czy innych akcesoriow. Musimy niestety wszystko rozkladac w czasie. I tak duzo nam brat z bratowa pomogli bo i lozeczko i wozek i pelno ubranek dostalismy no ale zawsze sa wydatki. Musimy jeszcze kupic materac do lozeczka ale to tez w przyszlym miesiacu dopiero.
 
aisha bylysmy u pediatry, powiedziala zebym stopniowo wprowadzila bebiko zwykle jak juz to rozbie i bedzie ok to wtedy pierwsza marchewka, zeby nie wszystko na raz. tak wiec daje 4 miarki starego mleka i 1 nowego i tak pomalu bede zwiekszala jak bedzie ok.
glowa mnie tak strasznie rozbolala :( polozylabym sie spac :( ale nie mam jak, mala mi usypia 22/23 dopiero
ciągle tylko palucha w buzi trzyma i marudzi :/
 
Karina współczuję rozstania z dzieciakami. A zwłaszcza z Kubusiem, on taki malutki jeszcze. A jak tam jego waga juz? Ja jutro Aleksa zwaze.
Mój mąż niby w domu jest od tygodnia ale jakoś mam mniej czasu dla siebie i w ogóle.
Co do wątku zamkniętego to wysłałam zapytanie do admina i czekamy.
Agnella ja stosuję trochę inna metodę niż w tym filmiku,przede wszystkim nie karmie!dla mnie to metoda na wyciszenie i uśpienie małego-spróbuj tak.
Przede wszystkim owijalam ciasno w kocyk/ pieluche flanelowa,kladlam na boczku ale buzia do mnie i do mojego serca,lekko kołysalam i robiłam szu szu albo włączalam suszarkę na YouTube. W ciągu 15 min dziecko się uspokoiło i zasypial i mogłam go odłożyć gdzie chce! A będąc zwiniety nadal miał wrażenie że jest w moich ramionach. Do tej pory stosuje te metodę gdy ma problem z zaśnięciem lub jest zdenerwowany.
Jedynie nie owijam juz ciasno kocykiem a mocno przytulam i osłaniam główkę przed bodźcami. No i u nas albo smoczek albo kciuk jest uspokajaczem,na pierś źle reaguje. Myślisz że dlaczego Kevin na ogół dobrze reaguje na fotelik samochodowy? Bo jest mu tam ciasno :) a takie maluchy potrzebują tego bardzo!
Dobrze że powoli jesz więcej i że kolki czy co to było przechodzą;)

Lucalew kciuki za wizyty, daj znać jak poszło!
Jeśli mogę coś poradzić to pożycz od kogoś chustę i zobacz czy dasz rade ja wiązać.. Bo ja np nigdy się nie nauczyłam i kupiłam w końcu nosidełko,które w sumie na razie tez stoi i się kurzy bo młody kocha swój wózek :)
Ja co miesiąc kupowałam coś dla małego-a to wózek,a to łóżeczko a to remont...doskonale cie rozumiem. Ale powoli wszystko zrobicie :) jakbyś czegoś potrzebowała to pisz,ja to mam wszystko:)


Olucha próbuj próbuj,trzymam kciuki żeby bebiko przeszło :) a później marchewka itp. My dziś drugi dzień z marchewka, nawet mu chyba zasmakowalo na koniec,zobaczymy jutro. Po marchewce dynia a później to już mieszanie. Kleik ryżowy tez mam wprowadzony i powiem wam że wcina jak szalony :)
O której kąpiesz Martę że tak późno chodzi spać? I do której ci śpi?
Mój ok 20 kąpiel,flacha, lulanie (takie jak opisałam wyżej) i zasypia ok 21. Śpi do 7-8 z jedną przerwa na karmienie.
Kurde mój też marudzi na te zeby.. Oby wkrótce wyszły!
3maj się dzielnie kochana. A kiedy wyniki tych badań na nerki?
 
Pyszna marchewka,aż mi nosem wyszła :D
 

Załączniki

  • 1434485576821.jpg
    1434485576821.jpg
    19 KB · Wyświetleń: 61
Angella w pracy nie mam problemu z dieta :) jestem zajęta to o jedzeniu nie myśle .., a w domu cos przyszykuje i biorę :)

Lucalew bede trzymac kciuki :) [emoji173]️[emoji110][emoji173]️[emoji110][emoji173]️
Napewno bedzie wszystko dobrze :) juz niedługo bedziesz miala swoją kruszyne [emoji7][emoji7][emoji7]

Aisha prawie 7 kg ma , było w czwartek chyba .. 6970 [emoji33][emoji33][emoji33]
Super ze wysłałaś zapytanie o wątek zamknięty [emoji106][emoji106]
 
reklama
Do góry