reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Lucalew bardzo przykro z ta mama z lipcówek :( [emoji171][emoji171][emoji171]

Teraz przybrał 200 g na tydzien to dobry wynik , wczesniej wiecej , ale widocznie tak musiało byc ... W poniedziałek następne ważenie ... Wiec zobaczymy :)

Jeraha napewno bedzie wszystko dobrze :)
Ciężkie jest takie wczesne rozdzielenie :(
A czemu az dwa tygodnie nie mozesz z nia byc ? Ja z Emily po cc następnego dnia jechałam do innego szpitala zeby ja odwiedzić gdzie leżała na intensywnej .. I tak dzien w dzien ...
 
reklama
Jeraha trzymam mocno kciuki zeby obylo sie bez zabiegu. Z tym karmieniem czy mozna np odciagac pokarm i dostarczac jej bo wiem ze mojego kuzyna zona tak robila jak im sie wczesniak urodzil. A nie mowili Ci wczesniej ze mala moze miec wade serduszka tzn na usg nie bylo widac? Tak pytam bo ja mialam robione echo serca malego i teraz mam miec powtorke i sie tak zastanawiam czy taka wade sa wstanie na tym usg echo serca wylapac.
 
Lucalew a jak twoje samopoczucie? Zostałas ostatnia :)
Taki płacz z nadmiaru emocji i wrażeń różni się od kolki tym,że dziecko da się uspokoić w ciągu 20min. Wystarczy odciąć je od wszystkich bodźców np zawijajac w kocyk. A przy kolce to niewiele pomaga. Poniżej wrzucam ci fotkę ile mniej więcej powinno przybierać dziecko :) choć każde jest inne,to to są jakieś ogólne wytyczne i średnie.

Rurka a jak ci się karmi? Bo pisałaś kiedyś że bardzo tego nie lubilas z pierwszą córka.
Jeraha bardzo Ci kochana współczuję. Wiem co to znaczy długi pobyt w szpitalu i martwić się o życie dziecka. Ty jesteś w gorszej sytuacji bo nie możesz być z córką. My przynajmniej byliśmy razem,choć dzielił nas korytarz.
Oby leki wystarczyły i żebyście niedługo mogły być razem.
Zapytaj o możliwośc odciągania i zawozenia pokarmu,wiem ze kobiety tak robią.
Karina ten szpital do którego przewoza Weronike Jerahy to na oiom nie mogą przebywać rodzice, nie ma tam w ogóle miejsca na nich. Jedynie odwiedziny.
 
Skleroza :)
 

Załączniki

  • 1432282354362.jpg
    1432282354362.jpg
    16,8 KB · Wyświetleń: 41
Tak na tym oiomie możemy ją tylko odwiedzać :(( dziś tam jedziemy juz zobaczyć co i jak...wadą została wykryta w 32 tc ale miała być mniejsza okazało się niestety ze jest trochę gorzej..
 
Jeraha gratuluje, i trzymam kciuki za malutką. Ja to bede miala maraton z tymi lekarzami, badaniami z małą :/
moja juz na zeby marudzi, smaruje jej tym zelem co pisalas aisha.
oprocz tego ja zle sie czuje, z moja tarczycą nie jest dobrze, normalnie zuje jak mnie dusi w szyi cos... to chyba ona... no i w ogole pocę sie, nie mam sily na nic, tylko bym spala :( dzis bylam na pobraniu krwi, pojde wieczorem moze mi wydrukuja wyniki juz dzis, bo zdenerwowana jestem
 
madalena, oby bylo tak jak piszesz! choc na razie ciezko mi uwierzyc ze to moze byc mozliwe. a pamietasz mniej wiecej kiedy Twoj maly 'wyrosl' z tego? Dawalas mu smoka od malego? Ja probowalam ale maly nie chce, radza mi zeby poczekac przynajmniej 6 tyg. az odruch ssania bedzie prawidlowy.

jeraha, trzymaj sie, na pewno wszystko bedzie dobrze. Moze probuj odciagac mleko mimo wszystko i mrozic? A moze mimo wszystko mozesz jej podawac odciagniete, tak jak lucalew mowi? Jak Twoja waga o ktora tak sie balas cala ciaze?

olucha, trzymaj sie na tych badaniach. objawy ktore masz wskazuja na typowa niedoczynnosc...a jak mala po tym nowym mleku, czy ma nadal kolki?

my wczoraj zaryzykowalismy i pojechalismy razem do supermarketu. w samochodzie bylo ok, ale w sklepie sie zaczelo, wiec do mnie na rece, chusta przykrywajaca i tak w 1,5 godz zrobilismy zakupy:no:
 
Jeraha najważniejsze że jest córcia pod dobrą opieka. A o karmienie i przewijanie się nie martw,jeszcze się nazmieniasz pampersow :) a jak kp nie wyjdzie to uwierz mi mm jest tak samo dobre. Najważniejsze żeby zdrowa była.
A jak ty się czujesz? Doszłas juz do siebie po porodzie?

Olucha daj znać jakie wyniki krwi. U mnie tsh w normie.
No chyba że ta senność u ciebie to ciąża kolejna? Ja pamiętam że na początku to ciągle bym spala :)
Agnella Kevin może za malutki na supermarket? Tam jest tyle ludzi,hałas,światła itp, to czasem za dużo wrażeń dla takiego malucha.
 
Aisha dziekuje za tabelke z waga :-) Ja ogolnie czuje sie dobrze, przeziebienie coraz mniejsze ostal sie katar. Coraz bardziej za to czuje sie zmeczona przy niewielkim wysilku np ide do skepu i wracam do domu to zaczyna byc mi ciezko wejsc na 2 pietro no masakra jakas. Wchodze ale zaczynam ciezko oddychac. No i jak dlugo jestem na nogach a jest cieplo to nogi robia sie ciezkie i opuchniete. A zostalo ponad 2 miesiace jeszcze i nie chce myslec co to bedzie z duzo wiekszym brzuchem. A wlasnie jak dziewczyny u Was zaczely rosnac brzuchy i byc juz takie konkretne duze?
 
reklama
Do góry