reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Karina 34 moze to woda sie zatrzymała??
rurka na mnie działa z kolei ważenie się codziennie rano jak wstane;) czuje się wtedy bezpieczniej;) bo jakbym weszła po 3-4 tyg i zobaczyla nagły wzrost to chyba bym spanikowała :p
 
reklama
Amus woda napewno tez jest, ogólnie mam duzo wody w organizmie , widze na nogach i rękach ..., ale jadłam tez nie za zdrowo ... Wiec to reczej to, głodna co dwie godziny bylam ...
 
Ja na początku ciąży chudłam, myślałam że dziecko tak do końca będzie ze mnie wyciągać :p:p oj ja naiwna. Na razie 4kg na plusie. Dziś byłam na połowkowych - maluch ma 21cm i waży 400g - grubasek:p:p
 
aisha ja tez byłam na połówkowym i mój waży ok 600g ;) jestem tak jak ty teraz w 22 tyg. Nie wiem natomiast ile ma cm, nie widzę nic na ten temat. Na początku ciązy schudłam ok 5kg, a przybrałam teraz 2kg. Cukier w porządku, ciśnienie też, mogłabym tylko płeć poznać :) no ale nie wiem czy któryś lekarz się pozna, chodzę do 2ch.
 
reklama
Dzięki bardzo. Mnie też się podoba:) jest takie dostojne:p:p a przy tym dla malucha można je fajnie zdrabniać;) Wprawdzie mąż chce przeforsować Grzegorza Juniora (on jest Grzegorz), ale to nie przejdzie:)
 
Do góry