reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Właśnie po godzinie snu zmierzam pod prysznic umyć się jakimś antybakteryjnym ustrojstwem i przyodziać się w sexy wdzianko [emoji6] 7.30 mam być gotowa [emoji33]

Ja to mam się spokojnie, moja współlokatorka za to bardziej wystrachana [emoji3]
 
reklama
Właśnie po godzinie snu zmierzam pod prysznic umyć się jakimś antybakteryjnym ustrojstwem i przyodziać się w sexy wdzianko [emoji6] 7.30 mam być gotowa [emoji33]

Ja to mam się spokojnie, moja współlokatorka za to bardziej wystrachana [emoji3]
Powodzenia! Te sexy wdzianko to jest świetne, a jakie "przewiewne" [emoji16] przypomniało mi się, jak 3,5 miesiąca temu to ja czekałam na swoją kolej, a jeszcze się wszytsko przesunęło, bo była nieplanowana cc wcześniej.

My z Tosią czekamy na godzinę 8, na głodnego, na razie jest dobrze, bez płaczu. Normalnie by jeszcze spała, ale współlokatorka z sali wstała przed 6 i zaczęła hałasować i ją obudziła. Mam nadzieję, że tak na spokojnie dotrzyma do 8 bez jedzenia.
 
Colorado, czy to już, czy to już? Ale zleciało, dopiero niedawno Ci wyszedł test pozytywny!

Paula, długo trwa taka zmiana gipsu? Mam nadzieję, że to już ostatni raz?
 
Paula nie dziwię Ci się! To jest Twoje serce [emoji173] Oby szybko poszło [emoji9] Jesteście obie bardzo dzielne!!!
 
Colorado, czy to już, czy to już? Ale zleciało, dopiero niedawno Ci wyszedł test pozytywny!

Paula, długo trwa taka zmiana gipsu? Mam nadzieję, że to już ostatni raz?
Zmiana gipsu trwa od momentu jak ją oddam na bloku, do momentu jak po nią przyjdę ok. 40-50 minut, więc za chwilę powinno być już po.

Też mamy nadzieję, że to ostatni raz. Dowiem się, jak ją odbiorę jak to tam wygląda. Mam ogromną nadzieję, że jest większa poprawa niż ostatnio...
 
Paula już od malutkiego operacje :/ ja się cykam czy córkę 3,5 lat oddać na usuwanie migdałów :/ dzielne musimy być mamusie ;) Colorado gdzie obywatel Bruno? Czy już powitał świat ;)
To nie tyle operacja, co gips zakładają na bioderka, tylko pod narkozą, żeby się nie ruszała i gips mógł zaschnąć, dlatego na bloku.
 
reklama
Do góry