reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Ja znowu miałam wrażenie jakby mi coś pękało, strzelało w podbrzuszu przy zmianie pozycji i to prawie przez całą ciążę. Lekarz orzekł że wszystko Oki.

Co do rąk to od 8 miesiąca miałam zespół ciesni nadgarstka. Zwłaszcza rano zaraz po przebudzeniu. Bolało jak cholera. Niby też przypadlosc ciążowa.

Jesteśmy po szczepieniu. Filip był bardzo dzielny. Wazy 7,800 kg i jest długi na 67 cm. Teraz obawiam się gorączki. Mam mega stresa. Co chwilę z nerwów latam do toalety, bynajmniej organizm się oczyści.

Mąż ma dzisiaj urodziny. Planowałam romantyczny wieczór ale chyba nie dam rady. Nie dam rady przygotować kolacji i tortu bo nie jestem w stanie odejść od synka. Z przytulania też nici.
 
reklama
Kasia A ile miesięcy ma Filipek?
Mój miał taka wagę ok pół roczku.
Ale ostatnio na listopadowkach dziewczyna pisała o dziecku co miało 4mies i 9kg :D

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Filip ma 4,5 miesiąca. Rosnie mi ten synek, oby tak dalej:)
Prezent dla męża mam, dostał już rano:). Tylko tak strasznie mi się marzy romantyczny wieczór.
Mimi daj znać jak po wizycie. Może to dzisiaj córka postanowi pokazać że jest córką w każdym calu:)
 
To duży chłopczyk. Ale wiadomo ze każdy rośnie swoim tempem. Mój był długo mały ;)

Mam nadzieję ze dziś mi powie tak albo tak.... Ale jak zobaczę siusiaka to chyba zawaalu dostanę haha [emoji23][emoji23]

A Ty kochana coś przygotuj, koniecznie. Do tego winko. Nakarm porządnie małego to nie będzie się może budzil i przeszkadzał hehe [emoji6]

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry