reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Oleńka ta pogoda jest okropna A takie maluszki to dopiero się męczą

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi no dzieci strasznie to przechodza ka dama tez lata nie lubie co zrobic.
Ja nie potrafie teraz schudnac . Karmie Zosie caly czas co powinno mi pomoc ale jednak jest na odwrót...
Mimi ta twoja ciaza leci jak szalona .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
 
moja corka w takie upaly najgorzej sie pociła w foteliku samochodowym/nosidełku czy jak to się tam zwie ;) miała dużo potówek na plecach przez to, lekarka kazała pudrować, ale ten puder to sie tylko wałkował... musiałam kąpąc ją w krochmalu
 
Mimi no dzieci strasznie to przechodza ka dama tez lata nie lubie co zrobic.
Ja nie potrafie teraz schudnac . Karmie Zosie caly czas co powinno mi pomoc ale jednak jest na odwrót...
Mimi ta twoja ciaza leci jak szalona .

Napisane na SM-G930F w aplikacji Forum BabyBoom
Wszyscy to mówią [emoji3]
ja sama niewiem kiedy minęło te 6 miesięcy....

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Dzień dobry wszystkim mamusiom po długiej przerwie! Pozdrawiam serdecznie z moich wakacyjno-urlopowych wojaży. 34 tydzien ciąży wczoraj powitalam, mlody wazy 2200g, szyja pozamykana, wszystko ok. Bylismy na 3 prenatalnych i rowniez wszystko bylo donrze :)
Strasznie balam sie 3 trymestru, ze zaczne tyc jak szalona a tu bez kontroli wagi, jedzac po prostu jak wszyscy i jak zawsze w ostatnie 6tyg przytylam 2kg... W sumie 12kg do tej pory.
W domu wszystko dla dziecka gotowe, torba spakowana, wszystkie ubranka poprane, poprasowane, posegregowane w koszach. Wyprawka zakupiona, mamy chyba wszystko :)
Moje samopoczucie jest na tyle dobre, że postanowilam wybrac sie w góry i o dziwo dalam rade bez najmnijeszego problemu! W najblizszym tygodniu mam w planie jeszcze 2 szczyty, wiadomo ze to nie tatry tylko beskid slaski, ze wybieram gory gdzie spokojnie mozna dojechac samochodem i w razie W poprosze kogos aby mnie zwiozl na dol no ale ta radosc i satysfakcja jest nie do opisania. Kocham gory...

Postanowilam rowniez w te ostatnie tygodnie w koncu napisac prace magisterska z ktora mecze sie od ubieglego roku :D juz 3 razy przekladalam termin obrony i mam nadzieje, ze teraz uda mi sie skonczyc i spokojnie z napisana praca poczekac do marca na kolejna obrone. ;)

Ogolnie ten 3 trymestr dla mnie to jakis nagły, baaardzo duży przyplyw mocy i energii. Pomimo klujacego bolu brzucha, ktory lelarz okreslil jako calkowicie normalny i obrzekow na stopach nie dolega mi praktycznie nic, mlody pojony mlekiem prosto od krowy, twarogiem i swojskimi jajkami i miesem jest bardzo zadowolony i chetnie rozrabia w brzuchu. Nawet wczoraj wieczorem w przyplywie mocy wlazlam z sistra na kapiel do gorskiej rzeki :D Aaa.. i chodze do groty solnej, ciekawe czy to cos daje :D


Rozpisalam sie strasznie, mam nadzieje ze nikogo nie zanudzilam :) Trzymajcie sie kobietki cieplutko i powodzenia w Waszych ciazowo/matyczno/staraniowych wojazach. Buziaczki :* :* :*:* :* :* :* :*


Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
Do góry