reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Czekam, czekam, i to jak! U mnie też gorąco, na spacer poszłam przed ósmą, bo teraz bym się bała wyjść. Nie mogę się nasycic fasolka szparagowa, jem prawie codziennie, pycha.

Zastanawiam się czy moje biegunki to może być jakaś zapowiedź, czy to tylko ten błonnik tak działa :D

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Ale smaka robicie na fasolkę:) U nas mówi się szabelek:) Uwielbiam:*
Szafirek spróbuj pić więcej wody albo się zdrzemnij.A paracetamol nie jest niczym złym w razie jakbyś już nie dawała rady:*
 
A ja już myślałam ,że któraś na porodówce a Wy dalej na forum :p
Mimi i dalej nic nie wiesz hehe oj trzyma Cię w niepewności to maleństwo ;)Co do mojego męża to co roku słyszę że już zjeżdża i tak mija 14 rok ;)
Zuza Minionki i niebieski to fajnie będzie wyglądało :)
A ja dopiero siadłam Inka mi takiego smaka narobiła,że zrobiłam pierogi . Michaś był spokojny dał mi nawet zjeść ale nie za dużo przy 3 już krzyczał ;)
IMG_20170722_130729.jpg
dqprh37147u4tr1q.png
 

Załączniki

  • IMG_20170722_130729.jpg
    IMG_20170722_130729.jpg
    290,4 KB · Wyświetleń: 342
Ale dzisiaj kucharzycie:)
Agunia fajnie,że malutki dał ci chociaż spróbować:) Z czym te pierogi?Musicie podać sprawdzony przepis na ciasto na pierogi bo ja nie mam:(
 
Szafirek przykladaj czoło szmatką zwilzona zimna woda. Mi to pomaga

Agunia mniam :D znów smaka robicie ;)

A ja dziś na obiad zjadłam smazonego kotleta w panierce :D


hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry