reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Ja dzisiaj znowu po 5.00 się zbudzilam, aż nie wiem co zrobić z tym dniem, bo mąż na 24 h poszedł do pracy. Ale znając siebie coś sobie wynajde. Pewnie zaraz pójdę na spacer, na zakupy, ogarnę dom, a potem może zrobię sobie stopy. Może czas poleniuchowac :)

Trochę czuję presję na poród, mąż codziennie mnie pyta, kiedy rodzę. Gdyby to się tak dało tym sterować :)

Wysłane z mojego Le X820 przy użyciu Tapatalka
 
Ja dziś wstałam o 6 ;)
To Ty się jeszcze zegniesz do stóp?:D


hchy43r8h8l5x99d.png
 
Brzuch pobolewa ale syn jeszcze nie rodzi się. . .

parampampam mnie pytają codziennie znajomi i rodzina czy już i kiedy. Mam dosyć i mnie to wnerwia.

Mimi aby zdrowe. Będziesz kochać chłopczyka i dziewczynkę.


Paznokcie malowalam wczoraj. Było ciezo ale dałam radę. Golenie to wyczyn bo nic nie widzę.
 
Mimi no to chyba dziewczynka bedzie:) I wszystko pójdzie dobrze , nie moze być inaczej:)
Masz jakieś imiona wybrane?

Parampampam to tak jak ja. Nie ma opcji żebym nie dała rady z paznokciami od stóp:D

Teraz tych pytań na końcówce będzie coraz więcej, ale powiem Wam, ze mi to nie przeszkadzało, ale słyszę, ze dużo dziewczyn to denerwuje. Może nasilenie nie było aż takie.. A potem też czasem jest smiesznie bo człowiek już po a sąsiedzi pytają kiedy:D
 
Dzien dobry :)
Mimi ja Ci juz kiedys pisalam ze skoro tak dlugo dziec ukrywa plec to jest dziewczynka :D

Dobrze sie lipcowki trzymacie, u mnie na grupie juz czwarta rodzi, na poniedzialek zaplanowane 2 cc a na wtorek 1. Sypiemy sie w szybkim tempie :D

Musze podskoczyc na miasto po wyniki gbs i posiewu moczu, kosmetyki do szpitala i przescieradla do gondoli, dostawki i lozeczka. Wczoraj dotarla do mnie posciel dla Kalinki, wlasnie sie suszy i jesli mezu dzis przywiesi polki to cykne zdjecie pokoiku.

Macie termometr pokojowy? W planach mam kontrolowac temp tam gdzie bedzie spala corka bo nie chce jej przegrzewac i chyba kupie.
 
Dzien dobry :) Mimi ja wczoraj na wizyte czekalam ponad 3 godziny... Ale mlody odwrocony glowa w dol, 1337g wazy (BUM- ida łeb w łeb z wagą). Jeszcze jak przede mną byly 2 kobitki to poszlam na siku i sie podmyc w bidecie a tam... krew na papierze :D Zestresowalabym sie baaaardzo gdyby nie fakt, ze za kilka chwil wchodze do lekarza ;) Zbadal, nic sie nie dzialo, plytko gdzies naczynko poszlo.

Zuza, inka- ja tu co mam chwile to wchodze zobaczyc czy to juz czy nie juz! Czekamy na Wasze skurcze jak na pierwsza gwiazdke [emoji14]

Mimi- gratulacje wagi!

Napisane na SM-T585 w aplikacji Forum BabyBoom
 
reklama
Mimi no to chyba dziewczynka bedzie:) I wszystko pójdzie dobrze , nie moze być inaczej:)
Masz jakieś imiona wybrane?

Parampampam to tak jak ja. Nie ma opcji żebym nie dała rady z paznokciami od stóp:D

Teraz tych pytań na końcówce będzie coraz więcej, ale powiem Wam, ze mi to nie przeszkadzało, ale słyszę, ze dużo dziewczyn to denerwuje. Może nasilenie nie było aż takie.. A potem też czasem jest smiesznie bo człowiek już po a sąsiedzi pytają kiedy:D
Pierwszy wybór był Karolek albo Agatka ale nikomu oprócz nas się nie podoba ;) później na imprezie syn poznał Szymona i bardzo chciał aby brat miał tak na imię ale mi sie niezbyt podoba.
Oprócz tego godopa mi się Filip, Franek ogólnie do żadnego nie jestem przekonana.
Dla dziewczynki ostatnio podobało mi się Natalka. Podoba mi się Amelka ale już zajęte w bliskiej rodzinie ;)

Chciałabym core ale póki nie wiem na 100% to nie będę nikomu mówiła.
Z synem byłam grubsza niż teraz a zupełnie lepiej było wszystko widać. Teraz naprawdę kiepsko....

Paulina obyś miała rację :*

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Do góry