reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

Witajcie.

Asia super że doszłaś do siebie. Synek prześliczny.

Ja dzisiaj beczę cały dzień. Spuchniętą mam gębę od tego. Sama nie wiem z jakiego powodu...
 
reklama
Hej Dziewczyny:*
Asia Gabryś cudny jak zawsze:* Każdy ma prawo do kryzysu,ważne że masz to już za sobą.Super że siostra Ci pomaga:)
Mimi cały czas myślę o Tobie gdy słyszę/czytam o CC...Na lipcówkach dwie dziewczyny sporo przeszły po cc...Pojawiły się komplikacje,jedna była ponownie operowana:( Ja bym się sama nie zdecydowała na to,to jednak operacja.
Ciekawe jak tam Agunia!Czy są już z maluszkiem w domu...
Ja mam totalnego doła od kilku dni... Sytuacja w rodzinie znowu sie pogmatwała.Tym razem.od strony męża.Pisałam wiele razy jak dobrze się dogadujemy z teściową to wywinęła taki numer,że nie wiem czy mąż się jeszcze kiedyś do niej odezwie...Nie będę pisać bo to zbyt osobiste ale zrobiło się nieprzyjemnie.
Ja jestem przerażona na myśl o zbliżającym się porodzie.Ciągle beczę bo boję się komplikacji i bólu...A najbardziej tego czy maluszek urodzi się cały i zdrowy.Śniło mi się kilka razy że urodziłam dziewczynkę i wpadłam w depresję...Mówię Wam,hormony szaleją a ja zachowuję się jak psychopatka...
Jutro laboratorium,w czwartek wizyta u lekarza,czuję że dużo przytyłam od ostatniej wizyty:( No i ta niewiadoma czy maleństwo się przekręciło główką do dołu...
Ehh,zabijcie mnie bo zwariuję...
 
Inka wyślij meza do sklepu po największą czekoladę jaka jest i zjedz ile dasz radę :)

Zuza Ty też marsz po czekoladę ;) na kiedy masz termin? Trzymam kciuki za wizytę. Ja labo mam w czwartek a wizytę w sobotę....

Niefajnie z tą teściową ; ( W końcu tyle jej pomogliscie po udarze ; (

hchy43r8h8l5x99d.png
 
A co do cc to ja też się boję.... Ale jeśli mam ja zdecydować to wolę cc i być spokojna ze dziecku nic się nie stanie przy porodzie. Ja jakoś będę musiała sobie poradzić...

hchy43r8h8l5x99d.png
 
Mimi ja i Inka mamy bardzo zbliżone terminy porodu.Ja mam na 29.lipca,różnica jest chyba jednego lub dwóch dni.Może dlatego męczą nas podobne nastroje;) Ja się nie czuję na siłach żeby iść do sklepu i w sumie to dobrze bo za dwa dni ważenie:(
Kurcze poród czy cc czy sn to jest jakaś masakra...Szkoda że nie da się tego pominąć,)
 
Jej to już lada moment :D
Ja te 3 tygodnie przebimbalam z jedzeniem :/ też boję się ważenia w sobotę. Będzie wstyd jak pokaże ze 2kg w górę :/

hchy43r8h8l5x99d.png
 
reklama
Do góry