reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Otyłość w ciąży

reklama
Hej dzieczyny ☺ a wiec przeczucie mnie nie mylilo bedzie chlopiec ☺ na badaniach wszystko wporzadku w normie i w punkt co do dat.

W nagrode kupilam juz pierwsze body z kaczorem donaldem ☺

Teraz tylko wybrac imie ja myślałam nad Gabrysiem meżowi podoba sie Marcel zobaczymy jeszcze ☺

Fajnie Was miec i wsparcie ☺

A co do badania to dzidzius odwrocil sie tylkiem i plecami a jedna reka odpychal glowice od badania stukal w nia chyba nie chcial zeby go podgladac az lekarz sie smial ☺

Teraz wizyta za 2 tyg u mojego lekarza a Wy kiedy na wizyty?
 
No to gratulacje :) super wiadomości, ze synio zdrowiutki :)
Ja myślałam, że będzie dziewczynka u Ciebie. Z chłopcami chyba jest łatwiej ;)
Ja mam synka Oskara :) oczywiście marzy mi się córka :happy:
 
Super Asia!!! Gratulacje syna. Na kiedy masz termin?
Ja tez sobie postanowilam, ze jak dowiem sie o plci to lecę od razu na zakupy po jakies bodziaki :)
U mnie wizyta dopiero 6.02, ale mam skierowanie do szpitala na patologie ciazy w zwiazku z bakteria ktorej nie moge sie pozbyc lekami i chyba pojde w poniedzialek. Ehh beda mnie trzymać 7-10 dni, masakra :(
 
Wszystkie infekce sa groźne więc leć jak najszybciej szpital też dla ludzi nie będzie tak źle a lepiej wyleczyć tym bardziej że Twój dzidziuś to jeszcze straszny maluszek.

Też się bardzo ciesze ze zdrowiutki wszystkie części ciała w pełni wykształcone.

Ja od początku miałam przeczucie że to chłopak ale jak wczoraj patrzyłam te ubranka to tyle dla dziewczynek dla chłopców mało. Mnie trochę przeraza ze to syn moze temu że mam 2 dużo młodsze siostry i jakoś w rodzinie nie ma chłopców może temu jakoś dziwnie ale szczęśliwa jestem teraz aby dochodzić do bezpiecznego czasu kiedy można rodzic.
 
reklama
Do góry