reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ostrów Wielkopolski i okolice

HEJ mamuśki, ja termin mam na koniec maja, zamierzam rodzić w ostrowie. Podpowiedzcie co mam zabrać ze sobą do porodu dla siebie i dzidzi? Z góry wielkie dzięki






 
Ostatnia edycja:
reklama
do porodu to przede wszystkim dokumenty, karta ciąży, wyniki badań i takie tam bajery ;) dużo wody do picia (niezbędna w trakcie porodu) a dla dzidzi pampersy, chusteczki i rękawiczki wrazie gdyby się drapało...szczęśliwego rozwiązania! :-)
 
Popieram mmadzie85, dla dziecka niedrapki, pampersy i chusteczki. Dla siebie wszystkie wyniki karta ciazy, przypomnij sobie przed porodem jak przebiegala ciaza bo ja jak juz mialam silne skurcze o robili ze mna wywiad i gdyby nie maz to nie powiedzialabym jakie tabletki bralam na podtrzymanie bo nie mialam glowy do mysleniu o tym i przypominaniu sobie wszystkiego. itd ja mialam 3 koszule nocne takie do karmienia, kosmetyki, maszynke do golenia jesli golisz sie w ten sposob bo przez kilka dni mozna niezle zarosnac;) majtki jednorazowe, szlafrok, koniecznie sztucce, kubek, talerzyk,sciereczke kuchenna do wycierania naczyn lub reczniki papierowe, wkladki laktacyjne, staniki do karmienia, laktator w razie "w", cos do upiecia wlosow, mialam tez skarpetki i nie wiem co jeszcze:) aha smoczek dla dziecka i dawalam mu kiedy lekarze nie widzieli bo synus sie darl i to go troche uspakajalo...Na wyjscie ze szpitala naszykowalam mezowi reklamowke z ubraniami dla siebie i dziecka, jak mi sie cos jeszcze przypomni to dopisze:-)
 
witam wszystkich :-):-)
mam takie pytanie odnosnie ginekologow w ostrowie a bardzie sprzetu;p czy ktos wie czy w ostrowie jest usg 3d lub 4d?
 
Hej ja na badanie 3d jechałam do poznania na badanie prywatne. Jest tam świetny lekarz ginekolog. Który wszystko dokładnie opisze i opowie. Mój lekarz prowadzący nie miał usg 3d dlatego mnie tam skierował. Nie wiem czy któryś z lekarzy w ostrowie ma 3d, ale wątpię, bo skoro lekarz mi kazał do poznania jechać.




 
Ostatnia edycja:
reklama
Witam wszystkie mamusie i przyszłe mamusie:)

Mam takie pytanie,powiedzcie mi jak tearz jest w spitalu ostrowskim? bo ja jak rodzilam synka w 2008 roku to wszystko bylo akurat w remoncie i nie bylo za fajnie. nie wiem czy mozna miec ze soba swoja polozna?
 
Do góry