reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Cukiereczku my z mężem tak właśnie robimy....
Dziewczynki 3 majcie kciuki - idę dziś do gina na sprawdzenie drożności - cokolwiek to jest....
Buziaki dla Was wszystkich:blink:
 
Hej Dziewczynki - wpadłam tylko żeby powiedzieć, że ... - przeżyłam!!! Jednak nie należy TO do szczególnej przyjemności. Najważniejsze, iże okazało sie, ze jestem drożna i wszystko jest ok...
Mimo, iż to było tydzień temu - wciąż mam dziwnie opuchniety brzuch, ale spoxik..\
A czy tego wątku już nikt nie odwiedza???
Dziewczynki jak u WAS??? hop hop - -jest tam ktoś????:sorry:
 
Hej Dziewczynki - wpadłam tylko żeby powiedzieć, że ... - przeżyłam!!! Jednak nie należy TO do szczególnej przyjemności. Najważniejsze, iże okazało sie, ze jestem drożna i wszystko jest ok...
Mimo, iż to było tydzień temu - wciąż mam dziwnie opuchniety brzuch, ale spoxik..\
A czy tego wątku już nikt nie odwiedza???
Dziewczynki jak u WAS??? hop hop - -jest tam ktoś????:sorry:

To wspaniale! Bardzo się cieszę! Wszystko w porządku - można się spokojnie dalej starać :tak:
Całkiem przypadkiem ;-) tu dziś zaglądnęłam.... Bo ostatnio załapałam strasznego doła, ale to takiego, że na płacz mi się z byle powodu zbierało i postanowiłam, że przynajmniej do końca tego cyklu zrobię przerwę od Forum. Nie chciałam Was zasmucać, choć wiem, że na pewno byście mnie pocieszyły. Już trochę lepiej, ale muszę się trochę wyciszyć... Próbuję panować nad wszechobecną świadomością, że staramy się o dzidziusia. Bo zwariuję.................................:-(
Trzymajcie się, Dziewczyny! Smartko, zapomnij szybko o przykrym badaniu i ciesz się i działaj :happy:
 
Alisa kochanie - ja z tego samego powodu tak długo nie pisałam...
Częśto wcześniej udzielałam się na starających 2009 czy jakoś tak, ale kiedy kolejny raz się nie udało a przede mną było widmo tego zabiegu - uznałam, ze nie ma sensu o tym truć innym dziewczynok, które np szalały z radości bo się udało..
Czasem wpadam, poczytam - zdołuje mnie to jeszcze bardziej i się nie odzywam...
Ale to tak czasem trzeba. Zresztą juz niedługo wiosna a z wiosną nadzieje rosną...:-)
Nie mogę tylko pozbyć się tego uczucia.... - wieie o czym mówię... - tego - jak to jest, ze innym tak ładnie sie udaje..., dlaczego nam nie?......
Ach. buziaki....;-)
 
Witajcie:)
Też należę do starających się, ale czy optymistycznie to nie wiem:( Staramy się z mężem ponad pół roku.. a ja już tracę nadzieję. Jak widzę Wasze wypowiedzi i jak czasami Wy długo czekacie.. to wydaje mi się, że jest ktoś kto mnie rozumie. Wszyscy wokoło mnie mi powtarzają, że będzie dobrze.. nie przejmuj się, przyjdzie pora.. odblokuj się. Ciężko to słyszeć i ciężko jak przychodzą myśli, że może nigdy się nie uda.. a miesiąc za miesiącem uciekają.. i co miesiąc rozczarowanie..
 
Hej, hej, hej, właśnie wyżaliłam się na "Mamusiach, Staraczkach", że prysła mi dziś nadzieja z nadejściem @..... A taką już miałam nadzieję, że będzie sukces.............Chciałoby się rzec, Droga Smartko, byle do wiosny a będzie dobrze! Magdusia_p - doskonale Cię rozumiem, ja też "mam się odblokować", no i właśnie zaczynam piąty cykl zdejmowania tej blokady.... Wiem, że można powiedzieć "dopiero" piąty cykl, ale ja i tak już zadaję sobie pytanie, dlaczego się nie udało???
Trzymajmy się dzielnie - nie teraz, to wkrótce - jeszcze będziemy szaleć z radości!!!!!!
Uściski!
 
cześć mnie też dawno nie było ,ale musze się z wami czymś podzielić.wczoraj miała być miesiączka,nie było i nie ma też dziś,jestem pełna nadziei chociaż wiem ze może przedwczesnej,ale skoro nie ma okresu to zawsze jest szansa że może to już...nie chcę jeszcze robić testu bo może za wcześnie,chociaż z drugiej strony to zrobiłabym nie mogę się doczekać żeby się okazało że to już!!!!;-):-)
pozdrawiam wszystkie te które tak bardzo chcą dzidzi:-Dpa pa
 
reklama
cześć mnie też dawno nie było ,ale musze się z wami czymś podzielić.wczoraj miała być miesiączka,nie było i nie ma też dziś,jestem pełna nadziei chociaż wiem ze może przedwczesnej,ale skoro nie ma okresu to zawsze jest szansa że może to już...nie chcę jeszcze robić testu bo może za wcześnie,chociaż z drugiej strony to zrobiłabym nie mogę się doczekać żeby się okazało że to już!!!!;-):-)
pozdrawiam wszystkie te które tak bardzo chcą dzidzi:-Dpa pa


Cześć Szczypiorku! Masz prawo zrobić test dzisiaj ;-), no bo @ wczoraj nie przyszła :-D Oby, oby były II !!!!!! Trzymam kciuki!!!! I pozdrawiam :blink:
 
Do góry