reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
kilka dni mojej nieobecności i nie nadążam z czytaniem hi hi hi

ja juz czasami tracę wszelką nadzieję, ale nie przyznaje się mężowi, w ogóle nikomu nie mówię o moich wątpliwościach. Może tak musi być i nasze wspólne życie spędzimy tylko we dwoje... Kto to może wiedzieć....

Pozdrawiam, trzymajcie się ciepło !
 
Może nie warto, ale czasami takie wątpliwości dopadają nie wiadomo kiedy... i wcale nie jest mi łatwo sobie wytłumaczyć, że jeszcze wszystko przede mną...

Chyba lepiej pójdę spać, może wstanę z lepszym nastawieniem do tej sprawy....

m.a.l.i.n.k.a dzięki za dobre słowo...

Kolorowych snów!
 
Witaj Agutek:)
Wszystkiego najlepszego- dużo szczęścia, milości, radości, zdrówka, pieniążkow i wkrótce kochanej dzidziuni:)-Samych pogodnycyh dni!
Wracaj do nas szybko!:)(moze z jakimś zalążkiem małej fasolki/groszka??:)


Faktycznie uzależnienie..:)
Spac w nocy nie mogłam..i teraz dziwnie wcześnie się obudziłam.
Pozdrawiam wszystkich!!
 
reklama
Malinko...dokladnie...mam 4 suwaczki i nieumiem sie zdecydowac:) hehe postanowailam ze bede je sobie zmieniala co jakis czas...ale najgorsze jest to ze do zajaczka mam szczegolny sentyment!!!
 
Do góry