reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

reklama
Nadiaw79 gratuluję fasolki. A co do mamy to się nie martw moja miała to samo co twoja identyko. Tylko ja ją zawiozłam na siłe do szpitala bo prawie mdlała. Okazało się że hemoglobinę miała 6,5 lekarz ja opieprzył że jeszcze dzień i by się wykrwawiła. Też nie było krwi ale szpital zadbał i na drugi dzień znaleźli żołnierzy, którzy oddali dla niej krew i od razu miała przetaczaną jeszcze przed operacją, a teraz już jest trzy miesuiące po wszystkim i jest ok. trzymaj się mocno i głowa do góry!
 
wsumie mniam mniam ale ja jakos apetytu niemam wogole :( wrecz przeciwnie :)
a dzis mi jakos dziwnie brzuch wywalilo i za ni cniemoge go wciagnac:( niewiem co to sie stalo ::)
 
reklama
Do góry