reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

optymistycznie starające się

Malinko- uśmiechnij się, przytul do męża..i zbytnio sie niczym nie przejmuj. Wszystko się ułozy!-Bądz dzielna:)

Jeśli chodzi o wakacje-to ja w tym roku dosć długie mam..a to nad mrzem, poxniej chorobowe:)..teraz ten przedlużony weekend na wsi:)..
Ja mieszkam dosć blisko centrum, ale mam też blisko do pracy i jest OK. Chociaż miejsce, gdzie chcę życ..mieszkać - już wybrałam!:)trzeba tylko tam wybudować dom:)
 
reklama
Mnie dziś popołudniu czeka wielkie gotowanie;)Powiększyła mi się rodzinka:)..Po pracy jedziemy na wies..a w spadku dostałam pięknego wilczurka, którego już ja karmię:)
 
Cześć dziewczyny. Co do tych bocianów to chyba coś w tym jest w sobote widziałam dwa. Oby przynosiły dobrą nowinkę. ;) ;) Ciesze się dziewczynki że jest nas tu tak dużo i że te już z fasolkami do nas ciągle zaglądają. Ostatni weekend był super okazją żebym i ja do was dołączyła ;D, ale to sie dopiero wyjaśni. :laugh:
 
a ja nie widziałam żadnego bociana-dlaczego :(-mam nadzieje ,że to dlatego ,że mieszkam w mieście i dlatego nie widać ich tutaj ,bo jest dla nich zagłośno.Zawsze jak jeżdże do teściów to takie mini miasteczko pod Poznaniem to zawsze na polanach widziałam nawet kila
 
ja od tamtej pory co zaszam w ciaze tez nie widuje :) ale wtedy te co widzielsimy wykonaly dobra robote bo i ja zaszlam i kolezanka ktroa tez je widziala ale niesety ona podjela inna decyzje
 
Pewnie pokazują się tylko raz aby dać znak że to już. Mam nadzieje, że te co ja widziałam właśnie dlateko się pokazały. Mam pytanie, czy ciągłe uczucie pragnienia może oznaczać ciąże. ;)
 
reklama
Do góry