reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

A co do pieluch-my uzywamy pampersow 5 lub ewentualnie huggies super flex-na pieluchy rossmanowskie, z biedronki Jas ma uczulenie. Pieluchomajtki -ja uwazam ze najlepsze sa Libero Up&Go , fajne sa tez Huggies PullUps, te z Pampersa nam nie przypadly do gustu -straszna klucha sie z nich tworzy miedzy nogami, sa waskie w kroku i zle sie ukladaja w porownaniu do innych pieluchomajtek.
 
reklama
Patrycja chadza własnymi ścieżkami....jak się pokrywają z moimi to jest oki, a jak nie.....to albo idę tam gdzie ona chce (jak mam czas) a jak brak mi czasu to szukam celu do którego musimy dojść...np. pieska, dzidzię, ptaszka, itp.
 
Brianek czasem poda raczke i ladnie idzie ale jak zaczol chodzic to tylko chcial za raczke lapal mnie i tatusia:-)
a teraz maly spryciarz czasem ucieka:happy2:np wczoraj bylismy na spacerku nie chcial wracac do domu i wszytsko robil zeby tam nie isc nawet wywinol sie z szelek w wozku:eek:wiec musialam wziasc jego samochodzik i do ogrodu z malym urwisem:rofl2:
 
Antros spryciasz dzis zszedl po schodach jak dorosly tzn trzymal sie sciany i schodzil przodem myslalm ze zawalu dostane ale wyszlo mu to calkiem zgrabnie, i wczoraj na spacerku pil wode z butelki bez uzycia rurki jak dorosly facio szok normalnie ( z moja pomoca zeby sie nie polał :-D)
 
viola: ale i tak sie troche polal (po brodzie) ;-)
ale potwierdzam, Antek wczoraj na moich oczach pil z "gwinta". szok normalnie co te dzieciaki jeszcze w zanadrzu maja :sorry2: :rofl2:
 
u nas wielkich ucieczek nie ma-no tylko wtedy gdy sie bawimy w parku-oczywiscie ja zawsze gonie:-D no ale tak-za reke nie pojdzie(przechodzac przez ulice biore go na rece) natomiast idac ze mna po paru minutach idzie w przeciwna strone-ale mama go nakieruje-idziemy do traktora-a ze w irlandii traktorow mnostwo metoda dziala(z regoly do sklepu idziemy wozkiem-ze sklepu wracamy piechota
 
U nas wózek narazie nie jest wrogiem nr 1. Chociaż po zabawie w parku. albo piaskownicy trudno posadzić rozbawionego brzdąca w nim.
 
dziewczyny z moich okolic!!!

znacie może albo słyszałyście o dobrym laryngologu dziecięcym?? muszę sprawdzić migdały Agatce, pediatra powiedziała że są bardzo przerośnięte z powodu jej chorób

moja bidulka strasznie chrapie w nocy, źle śpi, budzi się, rzuca na łóżku, podejrzewam, że to z powodu tych migdałów, MUSZĘ wszystko posprawdzać!!!
 
Osinko- może sprawdżcie także przegrode nosową ....to tez ma wpływ na chrapanie ...mój ślubny tak ma ...i musi to mieć skorygowane....
 
reklama
Do góry