reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

reklama
U nas nie pepek ale siusiak jest w centrum zainteresowania. patryk jak tylko mu zdejme pieluche lapie za siusiaka i ciagnie tak ze az nam sie slabo robi na sam widok i mamy wrazenie ze zaraz sobie tego siusiaka urwie. Jak mu sie zwroci uwage to jeszcze bardziej sie siusiakiem inetresuje, postanowilismy wiec to ignorowac i mam nadzieje ze pomoze.

Z dlubaniem w pepuszku nie ma klopotow, mzoe dlatego ze od 3tyg uzywam pieluchomajteczek pampers i jestem z nich bardzo zadowolona, przewijanie zajmuje nam duzo mniej czasu.

kasia ja tez uzywam pieluchomajtek juz od prawie 3 miesiecy ..........mimo ze na poczatku na nie troche narzekałam to jednak duzo lepiej i szybciej mi sie go przebiera .....a siusiak tez w centrum zainteresowania zazwyczaj podczas kąpieli ....lub przebierania ...........ostatnio zakładam mu pieluchomajtki do nauki sikania i mój mały szkrab za kazdym razem jak zrobi siku lub coś innego;-) to szuka siusiaczka ...i wyciąga go na wierzch :-D:-D........moze zaczyna rozumiec że siku zrobił ;-)...mam taką nadzieję:tak:
 
Pampers też ma swoje pieluchomajtki - Let's go - zdaje się, że są w dwóch wariantach rozmiarowych i drogie jak piorun :wściekła/y:

ivka76 ja je chyba właśnie kupuję.......tylko tutaj one sie nazywają "easy ups" i są chyba 3 rozmiary i są inne dla chłopców i dziewczynek ....... a ostatnio kupiłam pieluchomajtki "feel'n learn" tez pampersa..:tak:.....ale w pl ich chyba nie ma z tego ci widziałam to na polskiej stronie pampersa są tylko -Let's go -tak jak piszesz:)

Pampers.com:
 
Teresko ja kupuje"easy ups" te dla chlopcow rozmiar 4. Na razie sie sprawdzaja. I na szczescie sa niewiele drozsze od zwyklych pieluch. Feel'n learn jeszcze nie probowalam, zaczne jak juz Patryk bedzie blizej 2 latek bo na razie nie ucze go jeszcze robic na nocnik.

Szczerze mowiac to nie wiem dziewczyny jak dajecie rade z zakupem pieluch, chusteczek. Ceny sa z ksiazyca. Bylam w kwietniu w PL to przeliczajc na $ pieluchy kosztowaly dokladnie tyle ile w USA, sloiczki byly w tej samej cenie lub drozsze, mieszanka kosztowala tyle samo co w USA. Porownujac jakosc pieluch to te z Polski byly zrobione z innego materialu niz te ktore kupuje tutaj, ale tez sie sprawdzily. Wybor sloczkow i soczkow dla dzieci przyprawil mnie o zawrot glowy, w ameryce nie mamy nawet 1/4 t tego co w PL.
 
a ja kupiłam pierwszy raz pieluszki z Tesco (fioletowe) i jestem baaaardzo zadowolona! mam też z Rossmanna (żółte) też są OK, ale za duże! muszą jeszcze trochę poczekać!
 
reklama
Do góry