reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad maluszkami

U nas nie pepek ale siusiak jest w centrum zainteresowania. patryk jak tylko mu zdejme pieluche lapie za siusiaka i ciagnie tak ze az nam sie slabo robi na sam widok i mamy wrazenie ze zaraz sobie tego siusiaka urwie. Jak mu sie zwroci uwage to jeszcze bardziej sie siusiakiem inetresuje, postanowilismy wiec to ignorowac i mam nadzieje ze pomoze.

Z dlubaniem w pepuszku nie ma klopotow, mzoe dlatego ze od 3tyg uzywam pieluchomajteczek pampers i jestem z nich bardzo zadowolona, przewijanie zajmuje nam duzo mniej czasu.
 
reklama
Brianek tez zaintersowany siusiakiem:-)jak mowie do niego:"Brianku gdzie masz fredzelusia?"on mi odrazu pokazuje:laugh2:
a dzis bylam dumna z synka powiedzial ze ma kupke czyli a a :happy:
no i ostatnio ciagle sobie zdejmuje sam pieluszke uwielbia na golaska latac a ja mam sprzatania tyle ze ho ho:-)
 
widziałam super zimowe kurtki dla naszych pociech, nie wiem jaki rozmiar kupić!!! jak myślicie - skoro Agata nosi teraz 86cm, to wystarczy jej na zimę kurtka na 92cm??

w niektórych sklepach dziecinnych teraz są obniżki na zimowe ciuchy - dziwne nie??
 
nie wiem czy dziwne... :no:

aczkolwiek jak pomyśle, żeby w tym upale przymierzać zimowe kurtki, to ...... ciepło mi :-D:-D:-D

a tak poważnie, to nie zastanawiałam się nad rozmiarem kurtki zimowej ;-)
 
Maks dołącza się do grupy "szarpiących za siusiaka"

...z moich obserwacji wynika, że ma z tego nielada przyjemność:zawstydzona/y::-D:sorry2::cool2::shocked2: w dosłownym sensie:laugh2::baffled::cool2::-)
 
Koga - Piotrek też szarpie, ale mam nadzieję, że nieświadomie. aczkolwiek zachowania jego siurka w nocy i wieczorem powodujau mnie jeden wielki szok
 
wiecie co z tym siusiakiem to normalna sprawa-ciagnie wykreca na prawo i lewo:szok: a siusiaczek hmmmmmmmmm reaguje zdrowo;-) a tak na powanie to normalne w tym wieku i jeszcze nieswiadome
 
reklama
Do góry