reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Opieka nad dzieckiem - o karmieniu, kolkach, wizytach u lekarzy, pielęgnacji

W trzecim miesiącu np juz dzidziuś powinien na brzuszku Rączki mieć otwarte, jak leży na pleckach gdy podnosi się rączkę żeby dotknęła główki tez powinny być rączki rozłożone (otwarte), jest też jedno takie Ćwiczenie ale ciężko je opisać. No i czasem mi się wygina w literkę "C" albo jakby,chciała Robić mostek
 
reklama
Ja w srode zaczynam te spotkania. Ale nic wiecej nie wien bo gadaja po niemiecku a ja nic nie rozumiem???
Ale zauwazylam ze moj maly wlasnie wygina sie tak do tylu jakby mostek chcial robic. Ma zacisniete piastki no i ta "lepsza" jego lewa strona...
 
A jak u Was wyglądają takie rehabilitacje? U nas ok 30min pani robi różne ćwiczenia, później relaks na piłce a na koniec masaż rozluzniajacy przy karku i rączek.
 
Hej dziewczyny jak tam po rehabilitacjach? U nas widoczna poprawa. Mam pytanie czy Wasze maluszki kręcą czasem głową tak jakby pokazywały "NIE"?
 
NaNa8 u nas byly juz 2 rehabilitacje i jest poprawa, ale mamy jeszcze 8 spotkan przepisanych wiec wtedy to juz na pewno bedzie fajnie. I wczoraj moj maly spal 2h40min na brzuszku pierwszy raz od urodzenia, bo wczesniej nie lubil tej pozycji, ale po rehabilitacji i cwiczeniach w domu jest coraz lepiej. U nas spotkania tez trwaja 30min.
Aha i mlody tez kreci tak glowa, ale to takie jakby stanowcze NIE, bo glowa kreci sie szybko i tak ze uszami dotyka podloza :)
 
reklama
Do góry