reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
a ja dziś zupe marchewkową robię :-D kiedyś nie lubiliśmy, a od jakiegoś czasu cała rodzina polubiła :tak:

Wojtek już wstał, więc zaraz uciekamy na spacer i po Dominiśke :tak:
 
Kilka dni mnie nie było ale nie ma za bardzo co nadrabiać. ja próbuje się dostać z małym do naszej pani dr która dziś wróciła z urlopu ale jest masakra, ludzie chyba już w piatek sie porejestrowali. Jutro będę dalej próbować bo chcę wiedzieć czy już jest całkiem zdrowy, wychodze z nim na bardzo krótkie spacery ale mimo wszystko mam obawy i wyrzuty czy dobrze robię.
Wojtek chodzi non stop po domu zjada wszystko co napotka, na szczęście wypluwa jak mu powiem.
U mnie były mielone.
 
Na Nałkowskiej do Piątkowej, ona dopiero wróciła z urlopu i taki nawał ma bo wcześniej tak nie było.Eh.. jutro też nie pójdę z małym bo mam prawko a M ma drugą zmianę.
 
ula! z dzieckiem do 1 roku zycia idzie sie bez kolejki i musza Ci wyciagnac karte. nawet jak pojdziesz o 11 godzinie. w okienku pani powie zebys zapytala lekarki czy cie przyjmie, wiec pytasz piatkowej ona oczywiscie sie zgodzi (tez do niej chodzimy) i idziesz do okienka wyciagnac karte i jestes pierwsza z malym dzieckiem wiec odrazu jak ktos wyjdzie od niej z pokoju to Ty sie wpychasz :)
 
reklama
Do góry