reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

reklama
a my standardowo zabiegani .. ogrodzenie się robi :-) a architekt nas pogania żeby już dać jej poprawiony projekt domu, więc siedzimy i włosy sobie wyrywamy żeby to jakoś ludzko rozplanować, bo to już ostateczne poprawki..
tak więc i czasu mniej na forum... ale staram się pisać!
więc dziewczyny wracać tu! :tak:


mercedeska
co tam u ciebie?! :-)
 
A my jutro jedziemy do Rabki:-) Wracamy w poniedziałek wieczorem:tak:
Tak się cieszę na ten wyjazd jakby to "kanary" miały być:-D

Krzyś usnął, a A. pojechał na budowe.
nie wiem czy jutro będe miała czas zajrzeć...

Zapomniałam napisać że Krzysztofek od kilku dni raczkuje:-)!!!Już myślałam ze nigdy sie tego nie nauczy tylko będzie pełzał cały czas aż sie doczekałam:tak: Cudowny jest:-)!!!

A widziałyście w biedronce są fajne duze auta z klockami:-) Krzys dostał od moich rodziców i o dziwo lubi sie nimi bawić;-)!
 
Ostatnia edycja:
ja widziałam te klocki :tak: ale nie kupuje bo moje dzieci mają już kilka opakować klockow ;-)

no i wielkie gratulacje dla raczkującego Krzysia!
g010.gif
 
reklama
dzięki Mika;-)

Idę sie zaraz pakować, bo Krzysztofek usnął więc mam troche czasu. Kurde mam nadzieje ze pogoda nam dopisze:tak:

Udanego weekendu!
Do wtorku dziołszki:tak::-)
 
Do góry