reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

Olkusz i okolice

Wiecie co? Krzyś już nie chce jeść mojego mleczka...
unhappy.gif
Jadł 3 razy na dobe poźniej 2 a teraz w dzień już w ogóle nie chce - tylko raz w nocy trochce poglimie
unhappy.gif

Smutno mi bo chciałam karmić conajmniej do roku bo i tak siedzę w domu
unhappy.gif
Wiedziałam że mi będzie ciężko, ale nie myślałam ze aż tak
unhappy.gif
Muszę się jakoś do tego przyzwyczaić. Szkoda tylko bo nadal mam pokarm...

U nas dziś piękna pogoda.Wyjdziemy pewnie do ogrodu jak rosa opadnie.
A wy jakie macie plany? Co z tym naszym spotkaniem???
 
reklama
my mieliśmy bardzo ruchliwy dlugi weekend..
- skończyliśmy ogrodzenie :-D jeszcze musimy dokupić siatkę zwykłą i na czas budowy przód ogrodzimy nią ;-)
- spotkaliśmy się z architekt i projekt domu już oddany do dokładnego narysowania. Koniec poprawek ;-)
- spotkanie z geodetą też zaliczone ;-)


co do pobytu w szpitalu po CC, to ja z Dominiką byłam właśnie 7dni, bo tak trzymali przedtem za czasów Stanka :tak:
a z Wojtkiem to sporo sporo więcej, ale to z wiadomych przyczyn ;-)
 
Ja myślę ze już nie. Może jeszcze troche ciepła będzie ale niestety to już połowa sierpnia i już jest inne powietrze niż np w czerwcu.
Wogole lata nie było w tym roku i widać ze zbliża się jesień wielkimi krokami...
 
Mój ogląda mecz...oszaleć mozna:-(.

Zrobiliśmy dziś beton na domku:-) W ostatnim tygodniu sierpnia przychodzi ekipa do dachu:tak: Ale się cieszę
 
Hej MIKA ! U Mnie to zależy -synuś rośnie ,jest słodki :-) Gorzej z jego mamą :tak:KOLKA NERKOWA -HIT WCZORAJSZEJ NOCY....Masakra ....Ból ból i jeszce raz ból .....Pogotowie Olkusz -żenada .
 
dziewczyny myslicie ze bedzie jeszcze lato????
już raczej nie :-( u moich teściów drzewa już zrzucają liście i jesiennie się robi:dry:
nawet moje dzieciaki miały wczoraj możliwość tego skosztowania bo rzucały się tymi liśćmi :-p:-p tak więc już raczej jesień się zaczyna... a szkoda bo jakoś szybko to lato minęło przez tą pogode :crazy:


mercedeska o kurcze! to nie dobrze! a miałaś kiedyś z nerkami problemy? czy teraz się zaczęły? :-(
 
mercedeska współczuję tego bólu:(
A co do lata to u mnie tez juz liście z jabłonki spadają i tak jesiennie się zaczyna robić mimo, że ciepło.
 
reklama
Do góry