reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Słońce zaświeciło to nam się i gorąco na watku zrobiło ;-)
Jak dobrze ze dzis piatek - wreszcie weekend :-D
 
reklama
Ale dziś był fajny dzień - cały spędziliśmy na działce u mojego brata - kurcze jeszcze bardziej mi się tego domu zachciało i własnej działeczki :)))
 
witam,

widzę, że ze spotkania nic nie wyszło, a ja i tak nie miałam auta niestety :/ brat zabrał, bo dzieciaki mieli chore i bratowa musiała wcześniej wracać z pracy :/

no dziewczyny, ciekawie było ;) a powiem Wam, że narzekałam, że 2 tyg w domu rodziców, a tak naprawdę było super. Oj chciałabym mieszkać w domu :)
 
Iza witaj w domu! :tak: Widzisz głupia baba ze mnie, byłam ostatnio często w Kluczach to mogłyśmy się spotkać ale nie doczytałam, że u rodziców jesteś.

Dziewczyny meldować się po weekendzie :-) U nas niestety biegunkowo-Krzysiowy weekend, który trwa nadal :baffled: Ja mam dość o Krzysiu nie wspominając... Więc nie ma co opisywać bo nigdzie nie byliśmy, nic nie robiliśmy :-p Oprócz pracowitej soboty spędzonej na budowie.
 
Witam po upalnym weekendzie
U nas gorączkowo więc niedziela w domu, na szczęście już dziś temperatura Wojtusiowi spadła. W sobote wyjezdzamy na tydzien, oby mały był zdrowy i dobrze zniósł wakacje poza domem.
hehe Wiola ty bywasz w Kluczach, ja w Wolbromiu ale spotkamy się może za rok;-)co za budowę pilnujesz?
mamBartuli to pewnie troche odpoczełaś, ja tam nie tęsknie za mieszkaniem z rodzicami, każdy ma swoje przyzwyczajenia.
 
witam,

Wiolcia ja u rodziców często bywam to i okazja będzie. Może koniczynka się dołączy :) i znowu śliczna fotka Krzysia w podpisie:)))
Urszulka właśnie fajnie było dlatego, że cały dom był dla nas :))))) rodzice wyjechali na urlop i "pilnowaliśmy" domu pod ich nieobecność. A co do mieszkania z rodzicami to też raczej wolę sama :) zdrówka dla Wojtusia!!! coś się działo poza gorączką?? gdzie wyjeżdżacie??
 
Ula w końcu się spotkamy :) Musimy!! Ostatni raz jak cię widziałam to jeszcze z brzuchem byłam a Wojtuś był taaaki malutki :) A wiesz od czego ta gorączka była?? jedzie w twoje strony czy może się gdzieś wczasujecie nad morzem lub w górach?? Nie pilnuje tyle budowy co prac koło domu. Eh jakoś się doprosić nie mogę żeby mi skończyli montować okna a koło domu już wiele prac.

mamoB to sie odezwij jak będziesz następnym razem, może faktycznie Koniczynka też się zjawi :-) jeśli będę mogła to napewno przyjadę.

A u nas dziś koszmarny dzień - Krzysiek ma gorączkę znów 38.6 stopni i dziąsło popuchło z tego co mi się wydaje to lada dzien wyjdzie dolna jedynka. Czyli może ta biegunka też od zębów była. Mam nadzieję, że jutro będzie już jeden zabek bo reszta też sie pcha na świat.
 
reklama
Do góry