reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

witam po weekendzie :)

czy u Was też taki senny dzień?? echhh zasypiam na stojąco, więc chyba po x-factor przytulę się do poduszki :)
Kasia współczuję kolek. A Wy jesteście na naturalnym czy na mm ??
eldcia i jak Bartuś??

zapowiadają taką pogodę na koniec tygodnia, że aż się boję.... echh jak ja nienawidzę upałów
 
reklama
cześć mamoB bo widze że jesteś dostępna;-)

ja dośc że jestem senna, to jeszcze się strasznie źle czuje po hormonach :wściekła/y: mdli mnie jak cholera :wściekła/y: i do tego ta pogoda.. strasznie się czuje no :crazy:



co do upałów to ja kocham i nie mogę się ich doczekać :-):-)
 
Witam babeczki

Zapominam o tym otwartym wątku często :baffled:

Co do kolek u nas tez były i niby nic nie pomagało w trakcie jak mia.la kolkę ale długofalowo po sab simplex przeszło i to na zawsze - współczuje i mam nadzieje ze i waszym dzieciaczkom szybko przejdą:tak:

A co do upałów to moze nie uwielbiam ale wolę niż zimno ;-)
 
Ostatnia edycja:
eldcia - przetestowałam na te kolki juz chyba wszelkie możliwe niemedyczne sposoby i niestety nic nie pomaga. espumisanu nie probowalam, ale skoro ma mniej simeticonu niż bobotic czy sab simplex, to ie sądze, żeby pomógł.

mamBartuli - karmimy się naturalnie. Był moment kiedy podawałam do picia napar z kopru i rumianku, ale było tylko gorzej, więc na chwilę obecną tyko i wyłącznie cyc. Ale zauważyłam, że dieta nie ma szczególnego wpływu na te kolki, bo bywało tak, że miałam ostrą diete, a kolki były, a bywało tak, że pozwoliłam sobie na coś więcej, a mała była spokojna, więc nie mam pojecia od czego to i co tak naprawde może pomóc.

A co do pogody, to ja się nie mogę doczekac już tych upalów, bo przez taka pogodę jak dziś boli mnie gardło, a zuzia złapała w zeszłym tyg katar.
 
witam się wieczorową porą....

mam bardzo dużo pracy teraz i sie nie wyrabiam ze wszystkim...
Na szczęście Bartus jest spokojniejszy ale mamy wielki problem znowu ze skórą...

a mnie od kilku dni męczy strasznie kręgosłup w miejscu wkłucia znieczulenia a kłóli mnie 8 razy i szczerze powiedziawszy ledwo wytrzymuję ten ból:/

zajrzę jutro do was:) miłej nocki
 
Ela a co oni cię kuli tak dużo razy? :szok: co do skóry, to jakie kosmetyki stosujesz? polecam balsam do ciała Cetaphil MD :tak: my z Wojtkiem mieliśmy przerażające problemy skórne.. aż do krwi mu schodziła :szok: i dermatolog poleciła nam używanie tego kosmetyku :tak:

Kasiu ee u mojego Wojtka espumisan pomagał, a sab-simpl. nie :no: :tak:
 
Kasiu kiedy twoja córeczka sie urodziła - jest chyba niewiele młodsza niż moja :) Kolka nie powinna trwac dłuzej ( choć zdarza się niestety :( ) jak do 4 miesiąca wiec głowa do góry

dziewczyny polećcie mi cos na włosy bo ołysieje
 
heloł i tutaj,

mika jak to tabletki na każdego inaczej działają, ja brałam te co Ty przez 2 lata i nic się nie działo.
sorbuś mnie fryzjerka powiedziała tak: co natura dała w ciąży, odbiera teraz, możesz sobie stosować co chcesz a i tak Ci to nic nie da. Ale.. moja kumpela stosowała placenta do wlosow w kategorii Odżywki do włosów - znajdź i porównaj ceny w Nokaut.pl i ta placenta jej podobno naprawdę pomogła. Tylko jej akurat zabiegi robił fryzjer, więc nie wiem jak to z samodzielnym nakładaniem.
mika mnie polecono też dexeryl i powiem szczerze u nas lepiej się sprawdził od cetaphilu, ale w połączeniu (za Twoją radą mika - wielkie dzięki :*) z myciem rączek (bo u nas na rączkach były plamki) emolium - kremowy żel do mycia. Tak, że eldcia ja polecam.
 
reklama
Witam się dzisiaj:) Bartuś cyca teraz je więc mam jedną rękę wolną dlatego jestem:)

mika tak 8 razy się wbijali i teraz odczuwam skutki w postaci strasznie bolącago kręgosłupa przez to ledwo funkcjonuje tak mnie rwie....

mamBartuli dexeryl mówisz muszę kupić bo ręce mi już opadają.

ja stosuję Oliatum płyn do kąpieli, mydełko też Oliatum, szampon również i właśnie MDCepathil i jakoś stan się nie poprawia... Ostatnio wyszły mu plamy czerwone na klatce piersiowejz takimi grudkami ktore bledną ale 2 dni temu z jednej takiej plamki zrobiła się ranka taka ślimacząca się... ale wczoraj już było w miarę ok. zobaczę co się z tym będzie dziać do końca tygodnia jak poprawy nie będzie to ide znów do dermatologa... Jak byliśmy wcześiej to własnie zaleciła kosmetyki Oliatum i taka maseczkę robic z płynnego pudru i zmywać to mia łam wodą borową a na to Cetaphil i tak właśnie mu pomagało...
 
Do góry