reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

Wszystko zależy od dziecka czy będzie mieć odparzenia czy nie. Niektórzy polecaj,a jeszcze rossmannowskie pieluchy Babydream, ja ich nie lubię za bardzo bo wg mnie szybciej się przemaczają, Dada jest dość twarda ale tania i dobra :tak: Pampersy i Huggies dostaliśmy od znajomych i są w porządku. Jak dla mnie najgorsze są Pampersy z siateczką w środku, Krzysiek dostał moment odparzenia od nich bo kupa mu sie do tyłka przez tą siatkę przyklejała.

Wiola ja tez miałam te pampersy z siateczką dla Krzysia...jedna wielka porażka:-(Dokładnie tak jak Ty piszesz...
Miałam też dade (do 6kg), ale bardzo szybko okazało się że są małe:-DZakładałam mu je tylko na noc. Teraz mamy huggies kupione w biedronce (do 9 kg) i jestem z nich zadowolona, a cena nie jest bardzo wysoka. Za 76 pieluch 35zł:tak:
 
reklama
Miałam też dade (do 6kg), ale bardzo szybko okazało się że są małe:-DZakładałam mu je tylko na noc. Teraz mamy huggies kupione w biedronce (do 9 kg) i jestem z nich zadowolona, a cena nie jest bardzo wysoka. Za 76 pieluch 35zł:tak:
masz rację za tyle pieluch to nie jest zbyt wysoka cena...

U nas niestety Dada się nie sprawdziła ale u moich znajomych jek najbardziej bardzo polecali te pieluszki więc dlatego spróbowaiśmy i kupiliśmy ale u nas leżą one w szawce (cała paczka bez kilku sztuk) i czekaja sobie na maluszka u znajomych bo oni mówili żeby po kilka pieluch im zostawic jako próbki więc Dadę dostana całą:)
 
witam w tłusty :-)
wczoraj kupiłam 15 pączków, takich fajnych miniaturek :-D mężuś wziął 6 do pracy, a reszte zjemy my :-D

i umieram z bólu łydek po fitnesie:cool2:
 
witajcie dziewczynki mika pączki pyszne co? mnie pozostało popatrzeć i porozkoszować się zapachem i w zamian zjem biszkopcika :-D a wszystko przepiję herbatką na laktację:-D
 
Witam i ja:-)
Zabieram się zaraz do pieczenia oponek i faworków, a pączkiki mężuś przywiezie po pracy:tak:
A już było tak pięknie z moją wagą...:-D
 
Ciekawe ile ja będę miała na koncie wieczorkiem ale póki co jeden zjedzony a na obiad rybka z piekarnika, szpinak i buraczki MNIAAAAM :D Uwielbiam szpinak ze śmietana i troszkę czosnku - przebija nawet pączki :) Mąz ma zakaz kupowania pączków a ja nic nie piekę .... znając życie to i tak się skusze później :p
 
reklama
Do góry