reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

witam, pieknie jest dzisiaj zaraz sie wybieram na male zakupy dla maluszka, zobaczymy co mi sie uda kupic :)
Mika85 w takim razie bede musiala wybrac losowo przed porodem, a pozniej mala zadecyduje i juz :tak:
 
reklama
Monia GRATULACJE! A malutka jest przeliczna, zdjęcie w avatarze świetne:)

Palinka
ja prałam w Loveli ale przerzuciłam się na Dzidziusia i jestem bardzo zadowolona. Z pieluch na poczatek kupowlaiśmy Pampersy 1 ale później okazało się że Krzyś świetnie toleruje Biedronkową Dadę i kupuje te pieluszki. Cena za 78 pieluch 27 zł :D Dla porównania Pampersy coś koło 50 sztuk kosztują 54 zł. A skoro wszystko idzie z kupą to po co przepłacać:-D

nalka witaj! Bardzo fajnie, że do nas dołączyła :) napisz coś więcej o sobie. Ile masz dzieci? skąd dokładnie jesteś?
 
Monisia GRATULACJE!!!:-)
Palinka też miałam problem z proszkiem jak weszłam do sklepu to szok...kupiłam płyn do prania hipoalergiczny biały jeleń na początek a potem jak mała będzie to zobaczę czy przy tym zostanę czy przejdę na jakiś jelb, bobas czy lovele :) A cp do tego linka ze stanikami to ja dokładnie takie same mierzyłam i powiem Ci, że nie wiem jaki masz biust ale na moim to była istna tragedia, poprostu mi się w tym staniuku biust rozlał :baffled:
 
Ostatnia edycja:
Koniczynka mnie przez właśnie takie "karmniki" porobiły się rozstępy na piersiach a po karmieniu istne flaczki:/ Karmiłam potem w staniku z fiszbinami nieodpinanym i sprawował się rewelacyjnie. Takie nieusztywniane staniki do karmienia są dla kobiet o małym biuście. Bynajmniej nie polecam kobietą o sporych piersiach jeśli chcą mieć później ładny biust.
 
Witam,
coś o sobie, tak jak prosiłyście:), mieszkam w Olkuszu, mam córeczkę za 2 miesiące bedzie już roczek. To dzięki niej zaczelam interesować sie zdrowym trybem zycia i teraz też prowadze działalnośc z ekologicznymi produktami.

Zkolei kule rzeczywiscie wystarczy włozyc do bębna i tyle!:)pranie czyste:)
 
nalka a gdzie dokładniej mieszkasz? :-D w ktorej części olk.? a tą kule jutro wypróbuje, bo już tyle czasu mi leży w półce że aż wstyd :tak:
 
reklama
Do góry