reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Olkusz i okolice

reklama
No ja też jeszcze nie pracuję...ale powoli się rozglądam...
Tylko, że teraz jak się nie ma znajomości, albo wypasionego CV to nie jest tak łatwo...

Ja ostatnio miałam taką migrenę, że...:wściekła/y: a dziś dla odmiany w nocy mega gorączka...i nie spałam od 3...dobrze, że mamusia przyjechała:);p

Maluszek teraz sobie śpi:p teraz tylko dwa razy dziennie mu się to udaje... więc mało mam czasu, zeby cokolwiek zrobić...wszystko go bardzo interesuje:tak: mój mały odkrywca:-)
 
reklama
irie86 spokojnie dostaniesz dofinansowanie z UP tylko złóż wniosek 2 stycznia :tak:Moja znajoma dostała, a teraz wiadomo koniec roku to na nic nie ma. ja si wybierać po sfinansowanie studiów lub tez otworzę działalność, troszkę znam na tym więc kto wie... ale do tego jeszcze daleko. Co do pracy to niestety rozsyłam cv od kwietnia i nic, tylko 1 osoba oddzwoniła:eek: Zrobiłam w międzyczasie 2 kursy i tak to nic nie dało... czas pokaże co dalej;-)
Dziewczyny to może jakieś spotkanie w Kluczach?? Niedaleko mam;-)
 
Do góry