reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Ja już we wtorek mam następną wizytę u GIN. Może będzie wiadomo kogo noszę pod serduszkiem :)
A Wy w którym tyg. się dowiedziałyście jaka płeć?

pozdr
 
reklama
Ja dopiero na połówkowym dowiedziałam się, że córcia. A do jakiego lekarza chodzisz? I kciuki za pomyślną wizytę :)

No i dzień dobry Wszystkim :)
 
Hej Feless!
Kolejna mamusia z Karpacza:)
Trzymamy kciuki za jutro, daj znać:)
U nas szybko było widać,że dziewoja i szybko, że chłopak:) Może dlatego,że takie duże dzieci były:p
 
No więc wizyta za mną, mały bąbel nie chciał za bardzo współpracować, więc lekarz też nie chciał nic mówić na 100% - ale wg niego to będzie chłopiec :-) (do potwierdzenia na następnej wizycie).
 
Witaj Feless:)
Ja jak Daria dowiedzialam sie ok 20 tyg o plci.
O dr. Czerwniawski teraz jest tez moim lekarzem ( nie mowie o ciazy) zaluje ze w ciazy do niego nie poszlam, jednak skierowal mnie na zabieg a tam w szpitalu znakomicie sie mna opiekowal, wiec naprawde polecam. :)
Milego dnia:)
 
Dareczka, bardzo dobrze się czuję :-)
brzuch mi bardzo urósł aż nie wiem kiedy :szok: a to dopiero 17 tydz. i piersi z B do D, boję się ze w 9m-cu bedę wyglądać jak wieloryb....
 
reklama
Ja miałam długo mały a później sie okazało że 20 + a moja była taka malutka - tyle że mi ten biust nic nie urósł nawet w ciąży się dużym nie mogłam nacieszyć ;-)

Miłego weekendu - my praktycznie przez weekend same :(
 
Do góry