reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

choinka11.pngwesołych świąt!!!
 
reklama
Dr Chmurzyńska - przyjmuje w Jeżowie Sudeckim, 2 km od granicy JG:). Myśli, a nie wypisuje recepty na antybiotyki.
Cześć dziewczyny, chciałabym się przede wszystkim przywitać. W ciąży bardzo często zaglądałam na to forum, po urodzeniu dziecka niestety nie mam czasu na nic :)Piszę z wielką prośbą o polecenie b. dobrego pediatry w Jeleniej Górze. Do tej pory chodziłam do przychodni na ogińskiego - niestety moje dziecko od września ciągle chore (poszło do przedszkola), 3 razy na antybiotyki, i dziś również wyszliśmy z przychodni z receptą na antybiotyk. Polećcie lekarza, który pomoże mojemu dziecku
 
co do lekarza to dr Kociuba Cieplice
Witam się na forum....trochę tu lepiej niż ostatnio. Ja się też poprawię i będę częściej tu zaglądać. Może pojawią się jakieś nowe, fajne Mamy bo te stare są już nudne :-):-D
 
hej dziewczyny, dopiero znalazłam ten wątek, Też obecnie mieszkam w jg. Zastanawiam się nad porodem tu albo w okolicy, albo porodem w domu, Wy na co się decydujecie? Wykupujecie osobną sale? Położną?
 
Rodzilam w Lubaniu więc polecam. Można wykupić sale do porodow rodzinnych i 1os sale poporodową.
Co do JG to słyszałam tylko złe opinie.
Położna to chyba zbędny wydatek- ake to moja opinia. Wolałabym wykupić doradcę laktacyjnego po moich przejściach z karmieniem.

No i witamy na forum :-)
 
Ja w Bukowcu rodziłam i też zadowolona położnej nie miałam wykupionej ale ta która była przy moim porodzie cudownie się mną zajmowała, zwłaszcze przy moich okropnych bólach krzyzowych, jesli bedzie drugie to pewnie tez sie na Bukowiec zdecyduję :) Witamy na forum i zapraszamy częściej :)

Anrad oż Ty nie wystarczamy Ci ;)
 
a ja rodzilam w jg i mialam "zaplacona" swoja polozna i jestem mega zadowolona!
i jakbym mogla to drugie tez bym chciala kiedys rodzic z ta sama polozna :)
pomogla mi w szpitalu przy porodzie i ciezkich chwilach a takze pozniej pomagala mi :)
 
Ja jak zuza-anna rodziłam córę w JG jednak bez położnej. Dla mnie najlepszy poród jakim miałam. Teraz też rodzę w JG, położnej nie biorę i tak będzie ok..To już niedługo....:szok:
Dareczka :*
 
reklama
Do góry