reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

My codzień same:( w weekendy nadrabiamy i czesto piątki bo R.ma wolne. A samotność w pl, różni sie wiele od samotności tutaj niestety....
 
reklama
Hej dziewczynki - na pocieszenie: wszędzie pada.
Cała trasa do Opola w deszczu. Koszmarnie się jechało.
Ale od jutra pogoda ma się poprawiać.

U nas jeszcze 6 dni do TEGO dnia. Trzymajcie kciuki.

I pamiętajcie prosze o głosowaniu na blog Frania w konkursie, proszę.
1 klik az do 15.XII
Dziękujemy:)

Tu KLIK KLIK
 
Cześć dziewczyny, chciałabym się przede wszystkim przywitać. W ciąży bardzo często zaglądałam na to forum, po urodzeniu dziecka niestety nie mam czasu na nic :)Piszę z wielką prośbą o polecenie b. dobrego pediatry w Jeleniej Górze. Do tej pory chodziłam do przychodni na ogińskiego - niestety moje dziecko od września ciągle chore (poszło do przedszkola), 3 razy na antybiotyki, i dziś również wyszliśmy z przychodni z receptą na antybiotyk. Polećcie lekarza, który pomoże mojemu dziecku
 
reklama
Do góry