reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
No wlasnie wczoraj stał się cud,Młody zasnął ok 20 i spał do 1,pózniej usupialam go do 2,wtedy przyjechał M z pracy i z nim został a ja pojechałam do Zgorzelca po mamę. Wróciłam przed 5 i stad taki pokrecony dzień-noc miałam!!
Teraz musimy się spakować i jechać do mojej mamy tylko M auto mi zabral i nie wiem kiedy wróci! Od wczoraj na fochu jest,mówię Wam gorzej niż baba...
 
Łaaał ..ale ruch:)
Inka, jak Pałeczka pisze, spokój i dystans, bo oni są niereformowalni:) Może odpoczniesz trochę przy Mamie.
anrad, zdrówka dla Tosi:*
ANIA, daj jakąś fotę to powiem Ci ile masz:) Ja zawsze trafiam:p
pałeczka, zobaczysz, schudniesz przez samą nerwówkę miesiąc ,dwa przed weselem:) Tylko przestań wypiekac te swoje smakołyki:)
dareczka, ale fajnie,że Dziewczynki znowu się pobawiły. Ja już nie wiem co robic,że by Majka jakiś kontakt miała. Na lodowisku pusto, w parku pusto...

Jeszcze ponarzekam na moje rozstępy. Mam tragiczne na brzuchu:(Mega po prostu:( I wcale nie zrobiły się białe jak obiecywało wielu, tylko nadal sine;/ Jedyne co przynosi jakiś efekt u mnie to bardzo mocne ścieranie naskórka.
Martwię się co będzie w tej ciąży, bo mdli mnie cały czas iu tylko przekąszenie czegoś pomaga. W ten sposób pobiję rekord i przekroczę setkę:)
Koniec zrzędzenie:) Dziś śliczna pogoda, jak Majka wstanie też ruszymy na dwór. Wczoraj z tatą była na nartach ale nie chciała jeździc. Dziś chyba sanki:)
Miłego dnia:*
 
Ania sanki :) hihi tu za oknem słoneczko i pomyśleć, że tak niedaleko od JG jeszcze śnieg :) Ja proponuję zrobić szybciutko prawko i będziemy mogły częściej się spotykać na kawce albo okupować sale zabaw :)
 
reklama
Do góry