reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Dareczka a to ja właśnie tak bym Ci dała:tak: Ja mam prawie 24:-) Choć ostatnio ktoś mi powiedział,ze wyglądam na 19:-D I to chłopak:-p A mnie się jakoś wydaje,że wyglądam na więcej niż mam:confused2:

Inka mówisz,że facet na fochu.Może okres mu sie zbliża?:eek::-D

Roseann
ja ze stresu to raczej tyję niż chudnę,a przed weselem stresu nie będzie,bo co to za stres jak się bierze ślub z własnym mężem:-p
 
reklama
Daria zawsze to i tak trochę mnie odmłodziłaś;-) Ślub w czerwcu.Ale dla nas to tylko formalność,bo w grudniu minęły 4 lata od naszego pierwszego ślubu i to jest najważniejsza data:tak:
 
ogolnie juz sie przyzwyczailam, oswoilam, ze zyje tutaj. Wiec nie jest zle. Teskknie za pl,Pałka, Misia, nawet za tesciowa, hehe;) za domem i psiapsiolami z BB. No ale teraz nie moge tez za bardzo o tym myslec, bo bedzie mi zle, a nie o to chodzi. Wpadne na przelomie sierpnia/wrzesnia wiec sie szykujcie, bo wam nie odpuszcze!!!!!!
 
mnsmile domyślam sie, że to Ty jesteś Monis siostra Pałeczki o której ostatnio słyszałam...szkoda że nie mogłam osobiście Ciebie poznac...ale nic straconego, jak przyjedziesz to da sie to nadrobic:)
 
Ania a z synkeim przyjezdzasz na spotkania?? Bo tu narazie same młode;) i tak popatrzyłam ze Twój mały jest prawie w takim wieku co mój i na spotkaniu w sali zabaw mogliby sie pobawić
 
reklama
Monia, fajnie, że jest Ci tam ok:) Wiadomo,że są momenty tęsknoty, ale to nie koniec swiata:) Jak już się fest ustawicie, to może będziesz częściej wpadała:p Buziaki dla Lenki:*
ANIA,ja w sierpniu miałam wesele po pięciu latach małżeństwa "cywilnego" a i tak masa przygotowań i jednak stres był:) Ja w sumie stres też zajadam:) Ale zamówiłam sobie sukienkę na wymiary sporo mniejsze niż miałam i musiałam się dostosowac:)
ilizkacz,zobaczysz, kiedyś ci Twój Synek podziękuje, że kumplujesz się głównie z mamami dziewczynek:)))
P. wychodzi właśnie z Majką a ja do sprzątania uciekam:)
 
Do góry