reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Dziękujemy bardzo :-):-):-)

Ale zleciało.... Jedna tura gości (z Bielska) pojechała, więc luźniej się zrobiło. Ja dziś trochę nieogarnięta jestem - ale co chwilę wracam myślami do "rok temu" i patrzę na tego mojego wielkoluda ... ech :-)
 
reklama
Dzień dobry!
Ale dziś pogoda:-) My już jeden spacer zaliczony, Maja padła. Jak wstanie to znowu ruszamy:-) Obiadu nie będzie;-)
Miłego dzionka Dziewczęta!
 
Dzien dobry:)
My tez do poludnia spacerek zaliczylysmy i tez Miska padla i spi dalej wiec ja sobie spokojnie obiadzik moglam zrobic jak wtasnie tez ruszamy dalej ale najpierw Jelenia bank itp....
 
Dzięki dziewczyny za kciuki. Nawet było nieźle, myślałam, że będzie gorzej. Nadulka nawet mocno nie płakała. Ale ciężko mi ją budzić. Dzisiaj spała ponad trzy godziny w dzień, no i całą nockę oczywiście co nigdy się jej nie zdarza. Odsypiała cały tydzień.
Aniu pracuję w sanatorium we Wleniu. Pracę swoją bardzo lubię, więc szybko się wdrożyłam.

Pozdrawiam
 
reklama
Aniu2221 a to nawet wiem gdzie to.Pewnie przejeżdzasz koło mnie przez Siedlęcin:tak: A Nadunia bidulka pewnie się męczy tym wstawaniem.Dobrze,ze odsypia.
 
Do góry