reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Tak, codziennie przez Siedlęcin. Na szczęście większość dojazdów przesypia, chociaż zdarza się, że po drodze płacze.
Oj z bólem serca ją budzę :-(.

Miłego dnia!!!
 
reklama
Aniu2221 oj wierzę,że z bólem serca.dobrze,że jest malutka i odeśpi.Ja jak nie raz musiałam budzić rano Fabianka zwykle do lekarza to było mi ciężko,bo on biedny później nie śpi tylko męczy sie cały dzień.A tak w ogóle to moje dzieci juz śpią:szok: Wszystkie-razem z mężem:-D
 
To szybko poszli. Moja Nadia to też śpioszek (po mamusi :-)). Moja też w dzień nie odeśpi wczesnego wstawania, tylko nockę całą przesypia.
Pozdrawiam
 
Aniu oni tak szybko by jeszcze nie padli,ale ja z Mariuszem mieliśmy juz dość.To był baaaardzo długi i męczący dzień;-) Od 5:00 wszyscy na nogach...Więc położyliśmy się wcześniej;-) W sumie to Oliwia też była śpioszkiem.Też po mamusi:-p BYŁA.Bo teraz juz chyba z tego wyrosła:baffled: Na moje nieszczęście:zawstydzona/y: Ale i tak sypia lepiej niż Fabian.
 
Ania2221 oj napewno ciezko Ci budzic Malutka tak wczesnie... dobrze ze cala noc ladnie spi :-)

Ania2608
ale macie podobne nicki;-) haha co Ty im dalas ze tak sie ululali :-D

Dareczka
bo Twoja córeczka juz nie taka malutka i szkoda jej czasu na spanie ;-)

a mnie cos chyba strzeli niedlugo..... :wściekła/y:
juz chyba 5 dzien z rzedu moja Mala budzi sie rano z przesiaknietym pampersem!!! uzywam "pampersow" a mimo wszystko... niewiem czy ona tak duzo robi siusiu w nocy czy ja zle je zapinam .... ale nigdy wczesniej nie mialysmy takiego problemu :confused:
w dzien nigdy sie to nie zdarza wiec chyba dobrze je zapinam :rofl2: a dzisiaj w nocy specjalnie wstalam zeby jej zmienic pampersa zeby juz tak nie bylo i mimo wszystko rano bylo mokro....

a z tych dobrych rzeczy to musze sie pochwalic ze moje dziecko od tygodnia funkcjonuje bez smoczka!!! :-):-):-) ale oczywiscie nie ma tak łatwo -> przy okazji tez zrezygnowala ze snu w dzien i juz w ogole nie spi tylko caly dzien biega i skacze a ja sie zastanawiam skad ona ma tyle energi :-D
 
Ostatnio też miałam ten problem. Na początku Nadia budziła się po całej nocy z suchą pieluchą, trochę byłam zdziwiona, ale ucieszyłam się, że szybko załapie, że w nocy się nie siusia. Ale od miesiąca robi w pieluszkę, dwa razy jak się obudziła po całej przespanej nocy ciuszki miała mokre. Byłam w szoku, że Pampers przesiąkł, ale chyba leżała na boczku i gdzieś jej przeleciało.

Pozdrawiam
 
reklama
Do góry