reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Izu widziałam to już wczoraj, hihihi super:D
a zgadnijcie co powiedziała na to Lenka: "dadadadadadada" :D
R. mow: puść jej na pewno ich zrozumie:)
 
reklama
Dziewczyny, ja ino na chwilę. Z prywatą:)

Koleżanki i koledzy Natki zrobili chyba z 50 kartek świątecznych, stopniowo je wystawiam. Serdecznie zapraszam Was do zajrzenia na aukcje Frania, może taka karta ręcznie robiona byłaby lepszym pomysłem niz kupiona w sklepie?:)

I odmeldowuje sie na 3 tygodnie (CZD a potem turnus w Bydgoszczy)

Zdróweczka:)
 
Aga wszystkiego dobrego dla was:) i szczesliwej podrozy:)
a jak tu cicho...:) gdzie wy wszystkie???
ale wiosne mam, co? dziś to już super, bez wiaterku:)
a jutro prawie lato;)
zuza jak sie czujesz?
 
Dzień dobry ww ten piękny ranek! Patrząc na pogodę to aż chce się żyć. W dodatku mój zaczyna dziś urlop!! Ale się cieszę. Dziś w planach dłuższy spacerek w strony Mnsmile :), trzeba coś pozwiedzać i uciec od zgiełku Zabobrza :)

Diana gratulacje dla Emilki! :) Przychodźcie pokazać ciotce tego ząbka :)

No i miłego i słonecznego dnia dla Was dziewczyny i dla Waszych pociech, tych jeszcze w brzuszku oczywiście też :) Buziaki!
 
Dareczka ja swoja nie ubieram zbyt grubo a czapeczka u nas to tez zadkosc.... jednak zawsze przy sobie mam cos jeszcze jakby faktycznie bylo zimno... albo mozesz odwortnie i jak cos to zdejmowac jakas warstwe na spacerku :-)
 
ja siw witam:D
a dziś juz okropna pogoda:( a wczoraj jak marzenie.
My cały dzień na powietrzu, najpierw pod domem:) a poźniej pojechałyśmy z R. na mecz bo sezon piłkarski sie zaczał:) może gdybym wiedziała wcześniej Dareczka to bym nie pojechała;)
Co do ubioru ja też sie staram nie ubierać za grubo, wczoraj nawet Mala była na krotkim rekawku, bo taki skwar, ze szok, zawsze staram sie Ją ubrać jak siebie, choc nie ukrywam, ze jest delikatnie cieplej, ale w cieply dzien to tak samo:) Ona zreszta od urodzenia nie lubi goraca, wsieka sie, jak jest za cieplo, no i czapeczka w takie dni jak wczoraj dla mnie bez sensu, ale np. moja sis dla swojej orawie 10mies corki nie wyobraza sobie bez czapki, boi sie jej zdjac. I jak spogladam na ulicy nawet widac, ok 90% dzieci nawet do 3-4 latek nosza czapeczki.
Ja wyluzowałam juz...
A ja znow od pon mam lenia:( jeju, musze jakas kawke wypic moze sie obudze. Pije ktos wirtualnie??
 
reklama
No my do końca nie wiedzieliśmy czy Wojanów czy Staniszów. Moja właśnie też nie lubi być za ciepło ubrana (jak to moja mama mówi, że jest zimnego chowu) i wczoraj chyba własnie ja za ciepło ubrałam ale sama sie nie spodziewałam że tak gorąco. Czapeczkę ubieram ma bardzo cieniutką wiec chyba nie jest tak źle boję się ja jeszcze bez wypuścić no chyba że opaskę na uszka założę.
MnSmile a gdzie Twój gra, mój kiedyś też grał ale teraz już nie ma niestety kiedy, pamietam te czasy jak co niedzielę na mecz, choć czasem mnie to wkurzało bo nigdy nie można było wspólnej niedzieli zaplanować bo mecz :(
 
Do góry