reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Suszona śliweczki podane - zobaczymy co będzie dalej :)

Marta ale Ty masz teraz fajnie! Ja tak bardzo miło wspominam przygotowania do urodzin małej. Tyle frajdy mi sprawiało szukanie pościeli, ubranek itp itd :)
 
reklama
hehe ja na allegro buszowałam żeby kupić wyprawkę, ale i tak nie kupiłam wszystkiego co chciałam. dalej nie mam ochraniacza na przykład :) I nadal się zastanawiam czy go kupić czy nie.
Ale dzisiaj pogoda, co? Ale wybrałam się na dwór na spacer.
Wczoraj wysłałam pita a dzisiaj pocztą przyszła korekta. Nosz by to ich szczyściło... już drugi rok pod rząd... czy te pożal się boże księgowe nie mogą czegoś zrobić raz a dobrze? ....
 
ZUza:) one maja ze soba wiele wspolnego bo są Lenki:):) hehe:)
Dareczka efekt moze byc jutro, u nas zazwyczaj na drugi dzien, wiec jutro sie spodziewaj;)
Ja tez milo wspominam czasy szykowania wyprawki:)
Izu ja mam ochranicz znaczy juz zdjety, ale nie byl az tak potrzebny, zalezy chyba od temperamentu dziecka:D tylko ze Lena w dzien spi w salonie a w nocy w sypialni, bo mamy pietro wyzej, a nie chcialo by mi sie do niej latac po schodach;/ wiec ma dwa lozeczka. teraz to lozeczko sluzy nam jedynie do spania, w dzien dwie drzemki, i czsem jak nabroi to ja chowam do "wiezienia" albo chce np. zmyc podlogi. Ona nie buszuje po nim az tak bardzo, albo sie bawi, albo grzecznie stoi wiec u nas to zbyteczne. A jak mialam to ona rozwiazywala sznurki, wiec szybko poszedl w niepamiec. Chyba ze Ci oddam swoj, sama sprobujesz;)
 
Ja ochraniacz mam bo kupiłam cały zestaw z pościelą i baldachimem, a czy jest tak potrzebny to w sumie szczerze mówiąc nie wiem. Mała w nocy śpi grzecznie nie wierci się za to jak się bawi to kręci wokół własnej osi ale jakoś szczególnie "nie przytula" się do szczebelek :)
 
Hej Kochane :-) dzięki za gratki ;-) Na spotkaniu stawiam "kolejkę" - nie wiem czego wprawdzie ale stawiam :-)

Ja mam ochraniacz ale w sumie nie licząc dekoracyjnej funkcji to chyba nie ma żadnej. Zobaczymy co będzie później - może jeszcze się przyda ;-)

Dziś byli u nas znajomi i Leoś przez trzy godziny nie robił nic innego tylko się uśmiechał, śmiał i gadał :-) Teraz wprawdzie sobie odbija bo troszkę popłakuje ale niedługo kąpiel i papu więc damy radę :-)
 
u mnie np jest niezbedny , mala spi na brzuszku do tego na samym koncu lozka ( musi dotkac glowka
) wiec nawet mam 2 zalozone zeby jej sie szczebelki nie odciskaly , do tego troche skacze w nocy po lozeczku np budzi sie w nozkach wiec jak dla nas jest idealny , do tego od 7 miesiaca koniecznie sleepy bag ! bez niego musialabym wstawac co chwilke i sprawdzac czy przykryta a tak mam pewnosc ze jej cieplusio ;) Wiec to zalezy od dziecka jak dziewczyny pisza ( choc u nas dopiero zaczal spelniac swoja role gdzies od 6-7miesiaca)
 
Diana dobrze napisala, ze pozniej ochraniacz spelnia swoja role. dziecko zaczyna sie przekrecac wiercic i wtedy moze okazac sie przydatny, no Leny nocne lozko to kojec wiec u nas nie sprawia klopotu i uwazam ze to swietne rozwiazanie, nie trzeba sie martwic ze dziecku cos sie stanie. Mala tez spi w spiworku, ale zdaza jej sie wyjsc z jednego;) jest na zamek i czasem nozki wyjda jak sie mocno wierci:) ale to rzadko, musze kupic jakies wieksze bo nasze juz na styk, choc mysle bo zaraz lato, a u nas na poddaszu goraco. juz zeszlego lata spala na samych bodach na krotki rekaw i rozkopana bo goraco:)
 
MartaJG nie chodzę do szkoły rodzenia, koleżanka chodziła i mówiła, że jak przyszło co do czego to zapomniała nawet jak prawidłowo oddychać :-).
Położnej też nie widziałam na oczy, a jak się umawiałaś? Taki koszt to chyba z 700-1000zł?

Ja tez się czuję nawet nawet, tylko kręgosłup odczuwam najbardziej. Jutro na badania, a wizyta u gin w czwartek.
 
Marta odpoczywaj ile mozesz ;-)

Dareczka to jutro jak ja ruszy to bedzie pampers za pampersem ;-)

Izu ja cały czas mam ochraniacz bo moja Mała fika ciągle po łóżeczku i śpi w róznych pozycjach i różnych częściach łóżeczka a czasem to dosłownie wbija głowę w szczebelki bo już jej miejsca brakuje :-D
nie znosze księgowych!!!

Mnsmile leniuchu!!! ;-) dobrze masz z tymi dwoma łóżeczkami hihi ja niestety biegam na góre jak Mała idzie spać ale niechciałam przywozić drugiego łóżeczka i zostało w pl bo już całkiem bym miała graciarnie w salonie :-D
hehe moja Lenka też rozwiązuje kokardki :-)

Holly aaa narobiłaś ochoty tą "kolejką" ;-)
Leoś widać umie zabawić gości :-)

Diana moja Mała spała od urodzenia w śpiworku bo tak było mi wygodnie i nie bałam się że zanurkuje pod kołdre ale teraz to niema szans na śpiworek bo tak się wierci i kręci że aż się zaplątuje... a że nie wspomne o tym co się dzieje jak próbuje w nim wstawać hehe :-D

Ania daj znać jak po badaniach!
 
reklama
zuza my na poczatku mielismy dwa lozeczka, ale w salonie bylo jedno, a drugiego nie rozkladalam, jedynie materac i Malutka tak spala, pozniej zaczela sie przewracac, to cos musialo byc podlozone, a nie moglam rozlozyc lozeczka, bo sa juz skosy( no moglam ale muaialabym w nocy wstawac;)) i zawsze Mala jest kolo mnie, Pozniej juz musialam miec lozeczko, bo zaczela wedrowac, ale szukalam kojca z otwieranym wiekszym bokiem i taki kupilam i ten jeden bok jest zawsze otwarty, gora juz by mi byl ciezko wyjac;) i tak spi, czasem nawet glowa na naszym materacu;) a rano wlazi do nas, hehe:)
jeju przysnelam na kanapie, M sie poszedl kapac, zaraz ja i spac:)
 
Do góry