reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

Ja chodziłam do hotelu mercury w jg i jakos nic nie zalapalam :-)
Klapki na nogi, dobry płyn do hig int. i tyle

A my mieliśmy wlasnie mega awanturę!! Darl sie tak,ze go cały oddział słyszał... Chyba oboje mamy dzis kryzys!!:-(
 
reklama
Witam i ja;)

Alina ja myślę że dziewczyny mają rację
nie warto płacić za szkołę rodzenia bo jednym pomaga innym n ie ale jak jest za darmo to jasne że warto pójść.
Ja rodziłam w jeleniej nikogo tam nie znając (mój lekarz z lubania jak inki ale wolałam tu z uwagi na oddział neonat)
zreszta w moim przypadku powiedzieli mi ze dobrze ze jg wybralam bo ... moglam kipnąć z powodu atomi macici chyba jak dobrze pamiętam no ale jest juz ok. Więc o mnie wszyscy dobrze dbali!;)
ja też klocka urodziałam 4400 sn ale u mnie szpital sie pomylil bo jak bylam na usg przed porodem to maly mial wazyc hmmm 3600...
mialam wykuoiona do porodu pania jadzie (ale nie ta od szkoly rodzenia) nie zaluje bo bylo ze mna zle a ona trzymala mnie w kupie;) świetna była
 
Ta szkoła rodzenia w kowarach o której myślałam to też jest darmowa :)
na pewno do jakiejś pójdę bo to moje pierwsze dziecko i kompletnie nie wiem czego oczekiwac i jak się takim maleństewm zajmować..

A co do porodu w JG to ciągle się waham, ponieważ chodzę do lekarza który w naszym szpitalu niestety nie jest lubiany..
wiem że w razie gdyby coś się działo to Jelenia lepsza niż np. Kowary ale słyszałam jeszcze o świetniej porodówce w Wałbrzychu, tylko to z kolei się boję, że mogę nie zdążyć dojechać albo co ;)
 
Alina to prawda ze w Wałbrzychu jest dobra porodowka mnie tam wysyłał rodzic moj gin bo w tym czasie w JG był remont ale ja i tak pojechalam rodzic do bukowca bo tak sie nastawiłam do walbrzycha jednak troche daleko
 
Alina ja jesli sie kiedykolwiek zdecyduje to i tak musze wybrac szpital typu jelenia bo u mnie przty porodzie kolejnym moze byc gorzej
ale jak narazie nie planuje
a tym ze nie wiesz co robic z maluchem to uwierz kazda z nas tak miala
potem to wszystko przychodzi;) zreszta jak cos to my tu zawsze jestsesmy i sluzymy pomoca
 
No a ja chwale sobie Lubań,może wygląd w srodku pamięta czasy Gierka ale opieka cudowna!!!! 2pok sala do porodow rodzinnych, wyposazona w materace, drabinki, pilki, worek sako i inne takie, pózniej 1 os sala poporodowa,duża,przestronna...

Tak w ogóle dzień dobry!
U nas sadny dzień...
 
reklama
Witam wszystkich dzisiaj :)

Dzięki za wszystkie uwagi i za to że dzielicie się zwoimi spostrzeżeniami na temat różnych szpitali, jest to bardzo pomocne.
I jakoś tak się lepiej człowiekowi robi jak wie, że inni przechodzili przez to samo i mieli te same wątpliwości ;)

życzę miłego dnia :)
 
Do góry