reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

Witaj Alina :-)
ja uwazam ze nie warto chodzic do szkoly rodzenia i sama wolalam zamiast na szkole - wydac pieniadze na polozna ;-) ale to tylko moja opinia ....
Mysle ze dziewczyny cos Ci tutaj napisza bo chyba ktoras chodzila na takie zajecia.
 
reklama
Alina, witaj:)
Ja chodziłam do szpitala w Jeleniej i tak jak piszesz, p.Jadzia baaardzo często się powtarzała. Ale i tak jestem przekonana, że to dzięki zajęciom udało mi się szybko i sprawnie urodzic 4,6 kilogramowego Brzdąca:) Ja chodziłam długo, ale z perspektywy czasu wiem, że wystarczy pójśc z 5 razy, załapac o co chodzi w oddychaniu przy porodzie i będzie ok:)
Powodzenia!
 
Ostatnia edycja:
Jako najmłodsza stażem mama w grupie wypowiem sie odnośnie szkoły rodzenia przy szpitalu w jg:
Przede wszystkim jest juz DARMOWA :-) więc mimo tego ze Pani Jadzia często sie powtarza bo faktycznie dochodzi ktoś nowy to uważam ze warto! Choćby po to zeby nauczyć sie oddychać,cała reszta jest zbędna :-)
A za pieniądze które miałabys wydać na szkole z "zamknięta" grupa jak to ujelas wydaj na położna/doradcę laktacyjnego---panią Asie Malinowska!!

Moim skromnym zdaniem :-)

No i witam na BB! Szczęśliwego rozwiązania i dużo zdrowia!
 
Dziękuję za miłe powitanie i wszystkie odpowiedzi :)

Inka to w JG szpitalu można wykupić położną? bo coś mi się o uszy obiło, że teraz nie ma już takiej możliwości..

A słuchajcie czy w jeleniej jest gdzieś gimnastyka dla ciężarnych? bo w szkole rodzenia to pewnie kładą nacisk głównie na inne rzeczy..a mi już zaczyna kręgosłup wysiadać i chętnie bym go poćwiczyła ;)

Roseann - 4,6 kg siłami natury.. WOW
 
:)
Na zajęciach z panią Jadzią gimnastyki trochę było:)
Nie wiem jak z zajęciami dla ciężarówek w Jeleniej. Ale na plecki to polecam baaasen:)
 
Ja rownież polecam basen! Chodziłam dość często!
Co do zajęć może być kiepsko,ewentualnie z condizione??
No i na zajęciach u p.Jadzi gimnastyki było bardzo mało. Więc pozostawało ćwiczyć samej w domu!

Alina ja rodzilam w Lubaniu ale moja koleżanka rodziła w kwietniu w jg i miała wykupiona położna ale właściwie doradcę laktacyjnego,bo miała cc!
Ale jesli chciałabys sie dowiedzieć wiecej wystarczy zadzwonić albo pójść i zapytać!
Ja teraz wiem,z doświadczenia (małego ale wiem) ze warto zapłacić za tego doradcę jesli chce sie karmić piersią! Gdybym wiedziała to co teraz wiem nie zastanawialabym sie ani minutę!
Przemyśl sobie sprawę bo warto ;-)
 
reklama
Dzień dobry wszystkim dzisiaj :)

A gdzie chodziłyście na basen? Ja już o tym myślałam ale trochę się boję, że jakiegoś "syfa" złapię..
 
Do góry