reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Dzień dobry:-)

inka oby szybko Ci przeszło:tak:

anrad to skąd Ty tak dokładnie,ze byłyśmy w Twoich okolicach??W takim razie ja często tam bywam;-)


A ja dziś kiepsko sie czuje,muszę podać maluchom obiad i uciekamy na spacer,bo pogoda cudowna.
Miłego dnia mamusie:tak:
 
A my juz po spacerku bylysmy i Misia mi usnela pospala godzinke na dworze i wrocilam do domu bo wieje troszke wiec wystarczy godzinka spania na dworze a teraz w domku dosypia:)
 
reklama
Ja dziś też ponad 2 godz spaceru z czego godzinkę to mala sama dreptała :) byłam na mieście w pepco kupic body (ostatnio z Ania byłyśmy tam i takie śliczne kupiłyśmy) a że w sumie wyrosła mi już z innych to trzeba było dokupic :)
 
Do góry