reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Szkoda ze nie zajrzalam tu wcześniej bo tez byłam na spacerze tyle ze na zabobrzu koło Krzyża! Teraz zaszlam do rodziców M na obiad, Aleksy gada z babcia a ja mogę nadrobić zaległości na BB!
 
hej dziewczynki:)
Tez się bardzo ciesze, że Cie Aniu poznałam:)
Gdybys mnie nie zagadnęła...:)

Ten spacer dziś w mieście to taki 100% sponton - bo pogoda cudna:) Zaraz po rehabilitacji wpakowałam robactwo do auta i pojechalismy:) Francys przedreptał niezły kawałek 1 Maja. Zaliczył kilka upadków, bo spacer po takiej kostce to dla niego mega wyzwanie. Potem padł jak betka, Ania widziała:)

Chętnie jutro bym się do Was przyłączyła, ale musze do roboty lecieć.
 
Franiowa a bardzo się cieszę,że zagadnęłam;-) Uwielbiam takich ludzi jak Ty-sympatycznych,uśmiechniętych,pozytywnie nastawionych do życia.Nawet mimo przeciwności:tak: No a Franio wymęczony przez mamę poległ;-) I dobrze:tak: Czyli spacer był udany:tak:

Spotkanie z Dareczką też udane,więc dzisiaj w końcu pobyłam z ludźmi;-) Innymi niż tylko moje maluchy i moi rodzice;-)
 
Aniu, dziekuję za miłe słowa:)
Z Ciebie fajna kobietka to i fajnie sie rozmawiało (no to sobie pokadziłyśmy;-))

To Wy byłyście na tym spacerku dzisiaj????
Przeczytałam , co chciałam - myślałam ze na jutro się umawiacie:)
 
reklama
Do góry