reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

reklama
Stosownie do prośby Izu przedstawiam się (a części dziewczyn przypominam):

Na forum pojawiłam się prawie 2 lata temu, tuż przed narodzinami mojego synka. Romuś urodził się 29.01.2010 r. w jeleniogórskim szpitalu. Gdy miał 6 miesięcy wróciłam do pracy i zaczęłam coraz rzadziej zaglądać na forum. Romuś chodzi do żłobka. Trochę z tego powodu chorował przez ostatni rok, ale ogólnie jest o.k. Mieszkamy w czwórkę na Zabobrzu - oprócz Romusia jest jeszcze mąż i pies:happy2: Mam nieco ponad 30 wiosen i ... to chyba tyle...
 
Daria, super!!! Moja sama staje w łóżku i już pewnie niedługo też zacznie śmigać brrrrrr
Monia już któryś raz przejeżdżam obok Twojego domu i ciągle myślę żeby wpaść do Ciebie. Ja jeżdżę czasami do Wałbrzycha przez Trzcińsko i siłą rzeczy przejeżdżam koło Ciebie. Kurcze gdyby nie to że spieszę się do Małej to bym zawitała :( :( :(
Agabe, my się nie znamy ale miło że wróciłaś! Jak możesz to przedstaw nam się jeszcze raz bo mamy nowe osóbki na forum. :)
Iza Nataszka juz staje?:-) wow!
I mysle, ze mozesz wpasc, wiadomo ze mysl o Nataszce silniejsza,ale... jesli masz ochote to dzwon Kochana:*
Agae witaj, fajnie ze nas wiecej;-)
 
Witam,

Mam nadzieję, że u Was weekend lepszy niż u mnie. Mój synek właśnie zaczął sezon chorobowy i to z grubej rury - ma zapalenie krtani. Aż się boję, co będzie przez zimę:no:
 
Ostatnia edycja:
Dzien dobry :-)
u mnie dzisiaj dzien prasowania.... mam tyle rzeczy do wyprasowania ze niewiem kiedy skoncze :sorry:

Agabe uuuu to zdrowka dla Synka!!! oby szybko mu przeslo i zeby juz wiecej nie chorowal przez ta zime :-)
 
reklama
Do góry