reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

HOLLY
ponoć ten jest dobry jako chirurg dzieciecy: Piotr Kwiatuszewski Bardzo dobry chirurg Jelenia Góra - opinie - ZnanyLekarz.pl
bedę jutro dzwonić i się pytać jak ze skierowaniem jakie są terminy w szpitalu. pryw w KCM jedyne 90 zł:)

Świetny chirurg, kaaaapitalne podejscie do dzieci
Zostawilismy u niego juz naprawde kupe kasy, ale mysle ze to najlepszy adres w JG

Acha - my za ostatni zabieg mielismy zapłacic 650 w KCMie, udało sie zbic na 350.. Tak więc nawet i tam trzeba próbować.
Najgorsze, ze i u nas za chwile kolejna wizyta. Że w tym mieście nie ma kurcze żadnej konkurencji dla KCMu!! wrrr..

Holly, trzymam kciuki, żeby było najlepiej jak może być w tej sytuacji

Dziewczyny, nie mam czasu czytac na bieżąco:(

Siedze przy kompie w tzw wolnych chwilach ,a el ino wystawiam Allegro, bo zaraz mamy 3 turnusy i kasy nam trza. Czytam więc ino, co mi automat sciąga na skrzynke i jak zobaczę jakieś haslo mi znajome (jak terraz..dr K:) ), to włażę:)

A my jutro do Wrocka

Spokojnego wieczora:)
 
reklama
Izu, mi to wygląda na klasyczny tzw. kryzys 3 miesiąca. Dziecko chce więcej a mamie wydaje się ze nie starcza...Poza tym na tym etapie mija już czas kiedy piersi wciąż były pełne bo laktacja normuje się już całkiem. Powiem krótko : żadne sztuczne mleko nie jest potrzebne, wystarczy że częściej będziesz małą przystawiała. I żaden laktator nie będzie lepszy od Twojego dziecka. Bierz Nataszę do piersi co 2 godziny, za dwa - trzy dni będzie znów mnóstwo mleka.
Na rozruszanie laktacji wpływają równiez nocne karmienia, czy są i ile. To naturalny proces - Twoje piersi wyprodukują tyle mleka ile potrzebuje Twoje dziecko, tyle ile razy będzie ssało. Wprowadzenie mleka modyfikowanego zakłóca skutecznie ten proces.
Sama musisz zdecydować co jest wygodniejsze dla Ciebie i lepsze dla Was.
 
no i w piątek kupię mikrofalę. Nie kupowałam jak dotąd bo byłam jej wielkim przeciwnikiem, ale ostatnio zaczęłam się łapać, że czasami by się przydała. No to kupię :)
No i smutna wiadomość... zanika mi mleko :( dlaczego nie wiem :( jem normalnie, piję wodę (no może nie 2 litry ale dużo piję innych płynów). Ostatnio nawet popijam karmi... i nic... w prawej już prawie zanikł... dzisiaj przez 10 minut laktatorem ściągnęłam 10ml. :( prawa jeszcze trochę się trzyma.po 4-5 godzinach jest pełna. Będę walczyć jeszcze laktatorem, tak sobie pomyślałam że będę je pobudzać co 3 godziny, co? Macie jakieś rady?
Wczoraj wysłałam P. po mleko sztuczne bo widziałam, że po kąpieli będzie problem i nie będzie za dużo pokarmu. Także dzisiaj właśnie już dałam jedną butle po spacerze, ale tylko 60 ml bo przed butlą Nata ciągnęła obie piersi. Na wieczór pewnie będzie tak samo.
Kurczę a tak chciałam ją trzymać na piersi do 6 mca :(

Izu a Ty wiesz ze ja ciagle mam pokarm... Choć w tym jestem dobra (w kontekście macierzyństwa) :) A przecież Frania tak naprawde nigdy nie karmiłam!! Zanika Ci pewnie przez laktator..:( Spróbuj jak długo sie da, ile sie, choc jeszcze troszkę przeciwciał.

A co do mikroweli - przydaje się. Ja już nie wyobrażam sobie np podgrzewania wody na cito na kachę dla Francy małej mojej.

Dobra, spadam:)
 
Ja po skończeniu karmienia Nat miałam mleko jeszcze przez prawie dwa miesiące, P. się smiał że do kawy nie musi kupować:)

A teraz Bastek wciaga 3 razy na dzień i ciagle jest sporo:)
 
Aga generalnie nie używam laktatora. Użyłam go dosłownie parę razy jak już nie mogłam wytrzymać z nadmiaru pokarmu. Teraz chcę go zacząć używać żeby pobudzić chociaż prawą pierś. Dzisiaj np. jak przystawiałam Natę do prawej piersi to był tylko krzyk, zuwazyłam że już w ogóle nie chce jeść z niej :( ehh dupa. Ale pomęczę ją trochę może się przekona do niej.
Aga jaki automat ci sciąga na skrzynkę? Nie skumałam tego :)

Ola, Ty pracusiu :)
 
Ja np przy Natce do laktatora nie mogłam ściągnąc nic.. przy Franku też. na OIOMie ręcznie w 3 min miałam 100 ml mleka:)
Kurcze, Izu, może to Twój stres jest winien? Ostatnio sie "ciut" denerwowałaś, może dlatego? Ale co mam Ci powiedziec - jedź do spa..zamów sobie masazystę do domu (koniecznie opalonego i w skórzanych stringach...ehm...)?..
Próbuj ile sie da..jak się już nie da to trudno. Tylko nie miej wyrzutów sumienia. Dajesz Nataszce, co możesz i jestes najlepsza mama na świecie.:tak:

A co do automatu - ma w ustawieniach gdzies ustawione powiadomienie na skrzynke moją (która jest włączona non stop) ściąganie postów z wątków, w których się wypowiadam. Nie musze wiec właściwie wchodzic na BB a i tak wiem co piszecie...siostry.
Permanentna inwigilacja;-)
 
reklama
i wyyydało się :D

Ja i tak się dziwię Aga, że ty jeszcze masz czas na forum. Chociaż z drugiej strony to sobie myślę ze jak człowiek ma dużo do roboty to na wszystko czas znajdzie a jak mało to się rozleniwia i czas rozłazi się między palcami.

Kurcze słyszę stękanie z pokoju... więc lecę.
 
Do góry