reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

hej dziopki
przepraszam za nieobecnosc
kochane nie mam ostatnio czasu na nic a roboty jak nie wiem
kokardki robie po nocy bo w dzien zanim posprzatam i sie oporzadze z obiadem to m z roboty wraca pozniej trza na jakis spacer spadac no chyba ze brzydka pogoda wtedy nie ale dzis na pewno ide bo sloneczko slicznie swieci
kurcze posprzatam a na nastepny dzien pelne zlewy i kuchnia jakby w nia piorun strzelil:crazy:
nie mowie juz o reszcie mieszkania
jutro nie sprzatam pierdziele:no::no::no:
 
reklama
kochana czytac nie musialam wystarczy ze wstrzasy czulam :tak::tak:
ta kopalnie to ja z okna widze jest jakies 500 m od domu:tak::tak::tak:
i takie sytuacje sa nie jednokrotnie z tym ze teraz akurat skutki sa gorsze:tak::tak:
nieraz pamietam jak ze szkoly nie chcieli nas wypuscic bo akurat alarm na strzelanie byl i czekalismy a szkola jest w lini prostej od tej kopalni jakies 200 m:tak::tak::tak:
wiekszosc budynkow jest popekana od tych wybuchow a wybuchy sa tak 2- 3 razy na tydzien:tak::tak:
wiec to nasza codziennosc
wysle ci cos co moim zdaniem jest baaaaaardzo adekwatne do sytuacji:tak:
YouTube - Kamienne gradobicie - OGORZELEC
 
Natalineczka > no to wspolczuje!
Masakra mieszkac w takim miejscu....
uwazajcie na siebie!

Moja mama dojechala dopiero ok. g.21...
w sobote bylismy w amsterdamie i troche pozwiedzalismy :)
w sumie chyba jest zadowolona i jej sie tutaj podoba.

A dzisiaj masakra bo od rana maluja nam okna i juz myslalam ze skonczyli wszystko bo zwineli rusztowanie i przeniesli do sasiada wiec z Mama szybko sie zebralysmy i juz gotowe do wyjscia na spacerek a tu znowu za oknem pojawia sie koles z pedzlem :(
mowie im ze chce wyjsc na 2-3 godzinki a on mi na to ze za 3 godziny to koncza prace a potrzebuja otwarte okna i drzwi wrrr......
wiec dalam Mamie mape hihi i telefon i poszla sama :D
moze nie zabladzi ;)

a przed chwila mialam tu niezkla akcje z malujacymi holendrami bo zrobil sie przeciag i mi taki ogromny szklany kielich zdmuchnelo z parapetu i byla kupa halasu!!
dobrze ze kolesiowi nic sie nie stalo bo stal centralnie przy tym oknie...
ale na szczescie tylko sie posmialismy i posprzatalismy to szybko....

Milego dnia!!!
 
kochana czytac nie musialam wystarczy ze wstrzasy czulam :tak::tak:
ta kopalnie to ja z okna widze jest jakies 500 m od domu:tak::tak::tak:
i takie sytuacje sa nie jednokrotnie z tym ze teraz akurat skutki sa gorsze:tak::tak:
nieraz pamietam jak ze szkoly nie chcieli nas wypuscic bo akurat alarm na strzelanie byl i czekalismy a szkola jest w lini prostej od tej kopalni jakies 200 m:tak::tak::tak:
wiekszosc budynkow jest popekana od tych wybuchow a wybuchy sa tak 2- 3 razy na tydzien:tak::tak:
wiec to nasza codziennosc
wysle ci cos co moim zdaniem jest baaaaaardzo adekwatne do sytuacji:tak:
YouTube - Kamienne gradobicie - OGORZELEC

Nati!
Możesz domagać się odszkodowania, mój wujek jest prezesem podobnej firmy we Wrocławiu i opowiadał kiedyś o odszkodowaniach. Nawet rolnik pisze o odszkodowanie, bo mu słabiej obradza pole po wybuchach :)

a tak poza tym, jestem załamana, grzybica mnie zżera :( ah nawet się gadać nie chce
 
KAASIUTKA tą grzybicą to się tak nie przejmuj. ja całą ciążę z natalą miałam grzybicę- byłam przedstawicielem handlowym, jeździłam po całym kraju i nader często korzystałam z toalet na stacjach paliw.... co nie przyszłam na wizytę to lekarka do mnie : "A pani co, znowu pieczarkarnię otwiera?".......i ciągle tabletki dopochwowe, kremy i tak w koło macieju....a i tak ciagle to samo.nawet jednorazowe nakładki na deskę nie pomagały, w końcu kupiłam sobie i woziłam ze soba bo na stacjach to tylko pojemniki puste były na ścianach. ale i to nic nie dało...Lekarka stwierdziła żeby nie korzystać z toalet podczas podróży....a ja jej na to- chyba pani w ciąży nie była i nie wie że co chwile się chce do kibelka....wkurzyła mnie wtedy jak nie wiem. to co? na łąkę albo do lasu???? coby jeszcze kleszcza jakiegoś zgarnąć??? Że nie wspomnę już o tym że z wielkim brzucholem kucnąć to niebywałe osiągnięcie..... Więc głowa do góry....:):):)
 
Cześć dziewczyny, wpadłam ino pozdrowić Was i zmykam.
U Frania napisałąm co u nas.
Mam nadzieję ze u Was zdrówko i brzuszki rosną:)
papapap
A.
 
reklama
Nati!
Możesz domagać się odszkodowania, mój wujek jest prezesem podobnej firmy we Wrocławiu i opowiadał kiedyś o odszkodowaniach. Nawet rolnik pisze o odszkodowanie, bo mu słabiej obradza pole po wybuchach :)

a tak poza tym, jestem załamana, grzybica mnie zżera :( ah nawet się gadać nie chce
kochana nie załamuj sie ja z czarkiem tez mialam i teraz tez
w ciazy zdarza sie bardzo czesto niestety
i nic na to nie poradzisz:no::sorry2:
a co do odszkodowan ci co poszkodowani pewnie ubiegac sie beda
a u nas na szczescie nic sie nie stalo:no::tak::tak::tak:
 
Do góry