reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

okolice Jeleniej Góry..

hej dziopeczki

co tu takie pusteczki?
mlody poszedl spac kolo 11
powiedzialam mu ze ma pokoj posprzatac swoj i pozbierac zabawki z mojego to siadl na lozku i tak siedzial siedzial siedzial ja sie za sprzatanie wzielam i se mysle co tam tak cicho ja ci wchodze a ten spi:sorry2::-D
czesc zabawek pozbierał a czesc nadal lezy moze musial odpoczac:-D:-D:-D

dzis obiadek mam prawi gotowy bo ino ziemniaki wtawilam kotlety mielone wczoraj smazylam takie mini mini i jeszcze z 12 sie ostalo wiec jest obiadek
a sobie mamuska wczoraj w biedronce pizze kupila i wlasnie sobie ja pieke:tak::tak::tak:
a co;-)
chalupa juz blyszczy jeszcze ino pranie wstawic i podlogi umyc i trza sie w koncu za te zasrane kokardki brac:tak::tak:
a nie ida mi te co teraz mam nie ida gowno takie malutkie a ja paluchy mam za grube:-D:-D:-D
 
reklama
a co tu dzisiaj znowu tak spokojnie?

u nas lato wrocilo ...
a jutro przyjezdza moja Mama i juz nie moge sie doczekac :)

natalineczka > ale mi smaka na pizze zrobilas hihi
Ty nie szalej tak z tym sprzataniem!
 
Witajcie mamuśki
mam nadzieje ze mnie jeszcze pamietacie.
Moi chlopcy juz spią wiec moge cosik napisac.
Wybaczcie ze tak rzadko do Was zagladam, ale ciagle cos robie a jak mam wolny czas to laze po dworze albo jade do jakiejs kolezanki bo w domu mozna do glowy dostac.Postaram sie wpadac do Was czesciej.

U nas dobrze wszystko Sebi juz siusia i robi kupki do nocnika od jakiegos czasu, Krystianek smakuje zupki deserki i wogole juz prawie wszystko co moje ugotowane hehe, mam ekologiczne warzywa i owoce to mu sama gotuje , jakbym nie miala to chyba bym sloiczki dawala. Mlodszy wazy ponad 8 kg jak nie wiecej hehe, klocus z Niego. Sebi przechodzi chyba bunt dwulatka, bo jakis nie do zniesienia czasem.
Mam tyle dobrze ze godzina 18 i dzieciaki juz spia wiec ja to nawet po 17 juz kapanie zaczynam. Dobrze ze tak śpią bo moge wieczorami troszke popracowac jakby nie bylo kazdy grosz sie liczy.

No to chyba tyle u nas , trzymajcie sie cieplo kochane :)

Buziaki
 
dzien dobry
:)

mam dzisiaj lenia na maksa hii
nic mi sie doslownie nie chce robic.....

Czarnuszka > super ze same dobre wiadonosci :)
a w nocy spia maluchy bez problemu? czy musisz wstawac do nich?
przynajmniej masz wieczor dla siebie i mozesz troche odpoczac albo nadrobic zaleglosci :)

pozdraawiam
 
a ja dalej czekam na Mame.....
wyjechala o 7 rano! ale mysle ze w ciagu godziny juz bedzie :)

Czarnuszka > to calkiem fajnie spia Twoje dzieciaczki :)
moja Mala pada ok.7-8 i spi do ok. 6 rano wiec tez nie narzekam....
 
I donoszę że nie mam dostępu do kompa bo mój chłop wyjeżdża w trasy i mi laptopa zabiera. i to jest powód mojego milczenia...

U nas z jedzeniem Sebastiana tak : zupki zdecydowana, szybka i ostateczna odmowa, deserki owocowe jak najbardziej, w każdej ilości...więc rewelacja. wczoraj próbowałam dać małemu ziemnaczki ze szpinakiem....hm....bez komentarza...

ZUZA-ANNA jak tam Twoja mama? dotarła?

MISIAM- narazie muszę sie wstrzymac całkiem z tymi kolczykami. przepraszam, ale tyle płatności mi się zwaliło nieoczekiwanych na głowę że nie mogę sie do kupy pozbierać....

CZARNUSZKA fajnie że jesteś:) co do spania - moj Sebuś zasypia koło 22 i wstaje raz koło 2-3 w nocy na cyca i potem śpi juz do rana. no ale ja swoje dzieciaki zaczynam myć dopiero koło 21... i też ślęczę nocami żeby popracować...a potem chodzę pół dnia jak zombie jakieś...

BUZIAKI
 
reklama
Dobrze Oleńko dziekuje za informacje.
Oczywiscie jak sie wyprostujesz zapraszam na zakupy ( link w sygnaturce)
Wszystkie inne zainteresowane tez oczywiscie zapraszam.

Mam pomysł na koncert harytatywny dla Frania ale to w przyszlym tyg sie za to wezmę.

Dzisiaj jade na Tomografie komputerowa głowy.
Boje sie straszznie.

Michasi 1 zabek wybił sie całkiem i rosnie, a drugi walczy zeby sie przebic ;)
 
Do góry