reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

reklama
Udało ci się weszlas? Może linka ci wysłać to wtedy powinnaś wejść jak ruda cie dopisała to powinnaś wejść pisz jak coś to ci linka na priv wyślę
Wyskakuje mi takie coś Screenshot_20200303_173709_com.android.chrome.jpg
 
reklama
Ja nie jem bo wszystko śmierdzi, jak nie jem to ssie i mdli, jak zjem też mdli, przechodzi w nocy więc wtedy mam ochote na niestworzone rzeczy typy pomidorowka lub barszcz czerwony [emoji2356][emoji2356] Jak żyć?![emoji2368][emoji2368]
Jak ja to rozumiem, dzis caly dzien w lozku. Wstałam ugotowac zupe i prawie zemdlalam.. Juz nie mowie o tych nudnościach.. Jem na siłę a wszystko i tak mi podchodzi do gardła.
 
Do góry