reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Ja nie mal wyboru [emoji23][emoji23][emoji23] i tez cc.
Gratuluje wizyty [emoji7][emoji7] jak ja już bym chciała [emoji846]
udało się teraz dodzwonić do gina. Kazał jutro zrobić bHCG, progesteron i tsh, wysłać mu wyniki i może w środę mnie przyjmie gdzieś miedzy pacjentkami. Będę wtedy 6+0
A czemu nie masz wyboru 😉??
 
reklama
Ja jestem ledwo żywą wróżką [emoji2356][emoji2356] Rzyganko pełna para, al ostatni sił rzucam Ci moje fluidy! Bierz ile wlezie Kochana! [emoji173][emoji173] Chociaż myślę że już Ci nie potrzebne
Oj ja mam to samo... przytulanie porcelany... leeee wszytsko mi śmierdzi...😭😭😛😛😜😜 A piersi jak kamienie i taki ból...
 
No ja się dziwię ze ci lekarz nie kazał tego brać . Tym bardziej ze brałas w ciąży donoszonej ja bym brała bo to ci na 100%nie zaszkodzi a możesz zyskać dużo zdrowym donoszonym dzieckiem .
Lekarz który prowadził mają poprzednia ciążę nie przyjmuje już u mnie w mieście i teraz tak naprawdę nie mam swojego lekarza.. bujam się to tu, to tam.. ale może czas to zmienić..
 
reklama
Do góry