reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

OGÓRKOWE STARACZKI ZE STAREJ PACZKI [emoji7][emoji173]

Zrobiłam testy jak wróciłam. Na bezimiennym chińczyku jest cień cienia. Zrobiłam więc taki płytkowy o czułości 10 duch cienia. Zrobiłam Terra -pusty, ale ten byl o czułości 25
Jeżeli cienie okażą się falszywe to znaczy że dobrym testem jest Terra bo nie pokazał żadnych cieni przy braku ciazy.

Ale małe mam nadzieję z tych cieni, dlatego że podbrzusze boli jak na okres i zazwyczaj mam idealną cerę, a dziś 3 krostki- też zawsze przed okresem mi się robią. Jajnik też boli prawa strona. No cóż. Czekam do jutra rana. Jeżeli cienie były prawdziwe to ściemnieją, jeżeli nie to były fejk cienie [emoji6]

A ja od początku czuje, ze razem bedziemy na listopadowych mamach. [emoji846][emoji846]
U mnie cień cienia pokazał chinczyk i clear blue.
Będą jutro ciemniejsze kreseczki [emoji16][emoji16][emoji16]
Mnie brzuch bolał jak ja okres od 6dpo i tez mi jakieś ktostki powystawaly.
 
reklama
Cześć kochana. A wiesz ze ostatnio myślałam o tobie .
Ja opisywałam swoją sytuację na wątku starania o pierwsze dziecko .
Bo ja po "niby prawidłowej " ciąży bo poronilam z innego powodu. Miałam biochemiczna i po 2mies mi się tylko wydaje ze to tez była biochemiczna nie robiłam nic więc nie mam dowodów.
Wybrałam się do paru lekarzy itp ja opisywalam to : mi lekarz powiedział tak jeśli wszystko jest ok z hormonami i w ogóle a ciąża jest biochemiczna tzn ze komórka jajowa nie była zbyt dobrej jakości trzeba ja odbudować . Mówił mi o witaminach jakie są najważniejsze aby komórka jajowa była dobrego gatunku jakości . Witamina d3 na poziomie 50 min choć normy podają chyba od 30 32 jakoś tak mówił ze jeśli witaminy są na dobrym poziomie to i komórki jajowe będą dobre . Ja tylko mówię to z mojego doświadczenia co ja miałam . Kupiłam specjalne witaminy na poprawę jakości komórek i pogrubienie endometrium po 17 tabletkach 1szy raz moje endometrium wynosiło 10mm 7dni przed @ i to był dla nas sukces jakiego nie uzyskałam od paru miesięcy w tym cyklu nie zaszłam w ciążę ale te witaminy specjalne dalej kontynuowałam i w kolejnym cyklu się udało zuzylam 1butelke i pół je się bierze tylko podczas staran nie wolno w ciąży . Nazywają się infertility conceive smart for women uważam ze są niesamowite . Ja dałam sobie czasu zanim wybrałam się do tej kliniki chciałam spróbować wszystkiego zanim pójdę worek kasy wydać .
Ja wiem ze to się latwo mówi ja juz traciła siły i wszystko ale warto spróbować .
Życzę Ci kochana abys cieszyła się ciąża w tym roku żeby było z sukcesem . Poczytaj tez czasami głupi acard na ukrwienie macicy robi duzoooo. Im lepsze ukrwienie tym zarodek lepiej się zagniedzi i ma pożywienie i możecie rozwijać
Czasem się zastanawiam, czy faktycznie nie potrzebuje tego acardu, bo w ciąży, która udało mi się donosic brałam acard od 4 czy 5 tygodnia..
 
Zrobiłam testy jak wróciłam. Na bezimiennym chińczyku jest cień cienia. Zrobiłam więc taki płytkowy o czułości 10 duch cienia. Zrobiłam Terra -pusty, ale ten byl o czułości 25
Jeżeli cienie okażą się falszywe to znaczy że dobrym testem jest Terra bo nie pokazał żadnych cieni przy braku ciazy.

Ale małe mam nadzieję z tych cieni, dlatego że podbrzusze boli jak na okres i zazwyczaj mam idealną cerę, a dziś 3 krostki- też zawsze przed okresem mi się robią. Jajnik też boli prawa strona. No cóż. Czekam do jutra rana. Jeżeli cienie były prawdziwe to ściemnieją, jeżeli nie to były fejk cienie [emoji6]
Z tą cerą to coś jest, ja zawsze przed okresem miałam syfki, a w udanym cyklu ani jednego 😂 jaka ta natura przewrotna 😁
 
Dziewczyny, witam się w 1dc i chyba żegnam. Moja obecność tu nie ma sensu. Co miesiąc to samo, 27 raz. Nie mam więcej siły, nadziei ani chęci. Wszystkiego dobrego Wam życzę.
Przykro mi, że kolejny cykl nieudany. Rozumiem, że po takim czasie masz dosc. Ja pewnie też bym miala. Odpocznij od starań, forum, skup się na mężu i na tym Skarbie, który masz już w domu. A może za jakiś czas los zrobi Ci niespodziankę i szczęście się do Ciebie uśmiechnie w najmniej spodziewanym momencie. Tego Ci z całego serca życzę :*
 
reklama
Zrobiłam testy jak wróciłam. Na bezimiennym chińczyku jest cień cienia. Zrobiłam więc taki płytkowy o czułości 10 duch cienia. Zrobiłam Terra -pusty, ale ten byl o czułości 25
Jeżeli cienie okażą się falszywe to znaczy że dobrym testem jest Terra bo nie pokazał żadnych cieni przy braku ciazy.

Ale małe mam nadzieję z tych cieni, dlatego że podbrzusze boli jak na okres i zazwyczaj mam idealną cerę, a dziś 3 krostki- też zawsze przed okresem mi się robią. Jajnik też boli prawa strona. No cóż. Czekam do jutra rana. Jeżeli cienie były prawdziwe to ściemnieją, jeżeli nie to były fejk cienie [emoji6]
Trzymam kciuki za jutrzejsze testy !
 
Do góry