reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogłoszenia

reklama
Serdecznie polecam Olę - Profesjonalna Fotografia Dziecięca - sesje domowe,zdjęcia dzieci, fotografia rodzinna, fotograf dzieci, Kraków, Warszawa
Zrobiła przepiękne zdjęcia naszej córeczki, tak że wszyscy się wzruszają jak je widzą.
Sama muszę je codziennie obejrzeć. Ola ma super podejście, jest bardzo miła i sympatyczna, świetnie nawiązała kontakt z naszą małą, a przy tym profesjonalnie podchodzi do sprawy. Od razu nadawaliśmy na jednych falach i już wstępnie jesteśmy umówieni na kolejną sesję.
Wielkie podziękowania dla Oli za super pamiątkę. Polecam gorąco.
Monika
 
Witajcie,

Zapraszamy serdecznie wszystkie mamy do wzięcia udziału w warsztatch organizowanych przez Akademię Edukado w styczniu. Rozpiska całych warsztatów wraz z dniami, cenami i ogólnymi informacjami znajduje się już na naszej stronie internetowej w zakładce: Aktualności.
W przyszłym tygodniu wspólnie będziemy uczyć się PIERWSZEJ POMOCY oraz dowiadywać się o MAŁYCH i DUŻYCH strachach najmłodszych.

Serdecznie zapraszamy:)
 
Witam jestem mamą 2,5 letniego Stasia. Od listopada synek chodzi do klubu malucha Kaleidoscope tuż przy Łazienkach. Miejsce jest super, mały bardzo chetnie tam chodzi, uwielbia ciocie i towarzystwo. Niestety z powodu małej ilości dzieci (tylko 5), właścicielka musi zamknąć placówkę, chyba, że znajdą się chetni do konca miesiąca. Razem z pozostałymi rodzicami postanowilismy jej pomóc, poniewaź szkoda nam tego miejsca.

Może jest wśród Was jakaś Mama, która szuka klubu/przedszkola w Śródmieściu.
Zapraszam i polecam :-)
Kaleidoscope - więcej niż przedszkole - Kaleidoscope
 
Zdjęcia - dla nas świetne. Nasi znajomi twierdzą, że to zdjęcia jak "z Gali lub Vivy". Uchwyciła bardzo ulotne
chwile w magiczny sposób. Remi będzie miał piękną pamiątkę a i my popatrzymy tęsknie na zdjęcia małego szkraba
gdy zacznie nam już pyskować ;). Poza tym Ola jest bardzo ciepłą osobą a to stwarza fajny klimat sesji. Chyba
naprawdę lubi dzieci bo nasiedziała się cierpliwie u nas czekając na kolejne minki naszego syncia. Ja polecam
z całego serca. I już cieszymy się na kolejną sesję z 1 urodzinek :))) A mieliśmy już 3! Dwie ostatnie można obejrzeć na:
Chrzest Remiego
Remi

A to naszych przyjaciół:
Arek, Hubert i Remek
Kubuś
Olivka

Czy nie warto?!!! Boooskie!
 
Witam serdecznie wszystkie Mamy.
Chciałam się pochwalić,że od marca na Tarchominie na wysokości ulicy Przyrzecze(1,5 km od Modlińskiej) otwiera się Zaczarowana Akademia.
Jest to miejsce przyjazne dla dzieci, kolorowe,bajkowe.
Akademia mieści się w nowoczesnej willi z przestronnym,zielonym ogrodem.
Zapewniamy fachową opiekę, miłą,kolorową,bajkową atmosferę.
Naszym celem jest promienny uśmiech na twarzy Twojego dziecka.
ZAPISY TRWAJĄ.
Tylko teraz promocyjne ceny!!!
Serdecznie zapraszamy.:-)
Pytanie proszę kierować na
wimarta@wp.plMarta
betti200@interia.pl Beata
 
Ostatnia edycja:
Interesuje mnie opinia wyłacznie na temat placówek państwowych (SERDECZNIE DZIĘKUJE ZA REKLAMY OD WŁASCICIELI PRYWATNYCH PLACÓWEK)

ul. A. Dobiszewskiego 3 a
ul. Antka Rozpylacza 2
ul. Batalionu „Pięść” 4
ul. Deotymy 52
ul. Dzielna 15 b
ul. E. Ringelbluma 1
ul. E. Tyszkiewicza 33
ul. Góralska 1
ul. J. Brożka 17
ul. J. Brożka 5
ul. Jana Olbrachta 28
ul. Krochmalna 1
ul. Leszno 24/26 A
ul. Miła 39
ul. Monte Cassino 5
ul. Nowolipie 31 a
ul. Nowolipki 21 a
ul. Okopowa 31
ul. Okopowa 7 a
ul. Ożarowska 59
ul. Smocza 22
ul. Szarych Szeregów 6
ul. Twarda 60 a
ul. Wieluńska 12
ul. Wolska 79
ul. Żytnia 71
ul. Szlenkierów 8

Może któraś mama zrobila juz rekonesans któregoś z tych przedszkoli ? A może do któregoś z nich chodzi twoje dziecko...lub znajmoych/ sasiadow...
A może znacie przedszkole od zaplecza?

Najaważniejsza dla mnie sprawa to nauczycielki (ich podejście do dzieci) i pani dyrektor
Wolałabym przedszkole kameralne
Żywienie( najlepiej szwedzki stół....eh, wiem bedzie cieżko ale się zdarzają)

ale oczywiście piszcie co wiecie...Chcę oszczedzić swojemu dziecku traumy jaką ja przezyłam w przedszkolu

Pod koniec miesiąca będę miala troszkę czasu....to posprawdzam coniektóre przedszkola osobiście
 
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry