reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

reklama
sprzedam ubranka dla chłopca 0-6 m:140 sztuk|(samych ubranek),w tym body krotki i dlugi rekawek,bluzeczki,polarki cieple,spodnie,pajacyki,sweterki,kurteczki ,ogrodniczki,2x kombinezony zimowe,ubrania sa jesienno zimowe,( w tym sa 3 koszulki z krotkim rekawkiem), oraz 1 spiworek.Do tego dorzucam czapeczki,skarpetki,niedrapki,rajstopki,reczniki z kapturkiem,kocyk,cena 80 e bez neg. ,odbiór kolo kilmallock,0870688280 ,fotki na meila
 
Sprzedam PRZEWIJAK COSATTO dla dzidziusia-przewijak jest bez wanienki,tak go kupiłam,stan b. dobry,cena -40 euro


SPRZEDAM NOSIDEŁKO TOMY- ,STAN B.DOBRy,cena 10e , tel. 0870688280,co.limerick,odboir koło kilmallock

nosidelko tomy1.jpgnosi2.jpg100_4058.jpg100_4055.jpg
 
Mam do sprzedania garniturek do chrztu,rozmiar 80:tak:Tj.dla chłopca około 9 miesięcy:tak:Stan idealny,założony tylko raz przez mojego Matta:tak:W skład kompletu wchodzą: marynarka na podszewce, spodnie, kamizelka, satynowa koszula wizytowa, krawacik oraz czapeczka z daszkiem. Malec w komplecie wygląda wyjątkowo elegancko. Dodam za darmo buciki,takie jak na fotkach:tak:...Nie posiadam płaszczyka...
Cena:35 E,do negocjacji
:tak:
3934.jpg


I jeszcze:

-Laktator ręczny Avent-10E
2345.jpg



Poza tym mam dwa wielki wory ubranek dla chłopca od 3 do 9 miesięcy..Jest tam wszystko:bodziaki,skarpetki,buciki,pajacyki,spodnie,spodnie dresowe,bluzeczki,kurtki,czapki,rękawiczki...Cena do uzgodnienia
:tak:
 
Srzedam : Kurtkę dla dziewczynki (różowa, rozmiar 3-6 miesięcy, NEXT)
Kombinezon dla dziewczynki (odpinane rękawiczki, cieplutki , zapinany na 2 zamki, bardzo wygodny
rozmiar 9-12 miesięcy)
Kozaczki (Różowe z mięciutkiej skórki, ocieplane, na miękkiej antypoślizgowej podeszwie dla małej damy która uczy się chodzić ,rozmiar 6-12 miesięcy)

Mieszkam w Dublin 18, Sandyford
POLECAM !STA40130.jpgSTA40128.jpgSTA40127.jpg
 
Oddam:
- syrop przeciwrefluksowy dla dzieci Gastrotuss baby. Pomaga też na ulewania. Podałam swojemu synkowi 3 razy, u nas nie zadziałał niestety, więc jest mi niepotrzebny. Cena z apteki 28,90zł więc taki nie jest i jeśli ktoś potrzebuje to za zwrot kosztów przesyłki będzie go miał (ok. 6zł)

- 42 szt. tabletek Prenaatal Classic. Brałam je w ciąży i miesiąc po. Potem zrobiłam morfologię i było wszystko ok, więc odstawiłam. Kolejnej ciąży na razie nie przewiduję, więc chętnie oddam potrzebującej przyszłej mamie :)
 
Sprzedam 2 foteliki samochodowe: 0-13kg Graco-20e,0-13kg - 15e Wszystko w idealnym stanie

fotelik 0-9kg.jpgfotelik graco.jpg

Fotel bujany dobry do karmienia jaki i do czytania bajek 60e

Fotel bujany.jpgFotel bujany 1.jpgFotel bujany 2.jpg

Mam do sprzedania ubrania dla chłopca od 0-12 miesięcy. Mogę sprzedać też miesiącami: newborn-10e, 0-3 -20e, 3-6 -30e, 6-9 -10, 6-12 -15, 9-12 -25. Oraz mam do sprzedania zimową kurtkę z next 12-18 - 15e, zimową kurtkę 18-23 - 15e, grubą kamizelkę 18-23 -15e, kamizelkę z misia 12-18 -5e, ciepły sweter 12-18 -7e. Wszystko w idealnym stanie.Zdjęć wyśle na emaila. Cały zestaw ubrań sprzedam za 80e
 

Załączniki

  • i-fisher-price-lezaczek-bujaczek-h4789.jpg
    i-fisher-price-lezaczek-bujaczek-h4789.jpg
    48,4 KB · Wyświetleń: 23
  • chuśtawka.jpg
    chuśtawka.jpg
    51 KB · Wyświetleń: 31
  • Przewijak.jpg
    Przewijak.jpg
    24,9 KB · Wyświetleń: 33
  • Przewijak 1.jpg
    Przewijak 1.jpg
    11,7 KB · Wyświetleń: 28
  • Przewijak 2.jpg
    Przewijak 2.jpg
    29,9 KB · Wyświetleń: 34
Ostatnia edycja:
reklama
Do góry