reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Ogloszenia: oddam, sprzedam, zamienie, szukam...

To ja zaklepuje i ty mozesz miec super dziecko i super tate :)

Do sprzedania książki w bdb stanie jedynie :pierwszy rok życia dziecka" w stanie dobrym też już ją kupiłam używaną.
tn_Jezyk%20niemowlat.jpg

product.jpg

10345.gif

1546463383

wszystkie po 5 euro komplet za 15 ;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Hejka lady-Zgaga na gazeta ie znalazlam takie ogłoszenie - Oryginalne Testy Na Irlandzkie Prawo Jazdy! Przetlumaczona NAJNOWSZA WERSJA! WSZYSTKIE KAT i CPC! Wysylka na maila(w 5 min) lub plyte poczta(tego samego dnia) 0871750032 jak nie odbieram to pisz smsa
 
Sprzedam lozeczko z materacem z ktorego mozna zrobic lozko cena 80e
chodzik pchacz cena 15e
skoczek 15e
samochodzik z kierownica 30e siedzisko na rower 35 e
odbior w limerick lub w galway
 

Załączniki

  • DSC_0364.jpg
    DSC_0364.jpg
    28,4 KB · Wyświetleń: 30
  • DSC_0608.jpg
    DSC_0608.jpg
    18,9 KB · Wyświetleń: 20
  • DSC_0370.jpg
    DSC_0370.jpg
    18,1 KB · Wyświetleń: 21
  • DSC_0367.jpg
    DSC_0367.jpg
    18,7 KB · Wyświetleń: 24
  • DSC_0368.jpg
    DSC_0368.jpg
    13,6 KB · Wyświetleń: 25
Ostatnia edycja:
Sprzedam:

zabawkę Playskool 2in1 Infant Gym
Playskool Made For Me 2 In 1 Infant Gym by Hasbro at OrangeOnions.com

siedzonko do kąpieli - nowe!!! (otwarty został tylko karton)
http://www.toys.ie/SWIVEL-BATH-SEAT-!A01216-prod.aspx?qwSessionID=31051e98-1224-4d86-a36f-f807a7baae64

Tommie Tipee - termoopakowanie+buletka 260ml - nowe!!!

Sweterek Mothercare rozmiar 6-9 m-cy nowy!!!


Woda toaletowa Enigma Oriflame nowa!!! waznosc do 2012 roku
13850 Woda toaletowa Enigma

Zamknięcia do szafek - nowe tylko bez opakowania, ale z instrukcja obslugi - 3 sztuki
Safety 1st | Spring 'n Release Latches 3 Pack (prawie identyczne jak te, oczywiscie tej samej firmy, montaz na śrubki)

paperclip.png
Miniaturka załącznika (kliknij aby powiększyć)

Książki:
Dziecko dla odważnych. Talko Leszek
empik.com - Dziecko dla Odważnych - Talko Leszek - 49,49 zł

Album - Narodziny syna. Pierwszy rok życia mojego dziecka.
Narodziny syna. Pierwszy rok
 
DSC_0960.jpg

Fajna mata edukacyjna FISHER PRICE. Zabaweczki sie ruszają w roznych kierunkach plus gra muzyczka. Maskotki mozna zdjac, zmienic pozycje, wyprać. Bardzo kolorowa co zwraca uwagę.Stan idealny, kto pierwszy ten lepszy.CENA 15EURO 0877818376
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dziewczyny,mam do sprzedania NISSANA MICRE AUTOMAT 1997,NTC do 11.2012,TAX do konca czerwca.Autko ma elektryczne szzyby i lusterka,poduszke powietrzna,centralny zamek,klimatyzacje,silnik 998cm,wiec male oplaty.Sprzedaje,bo kupilismy wiekszy.Cena 1250E do negocjacji.Zainteresowanym przesle zdjecia.Jestem z Dublina18:-)
 
Do góry